رقیبان پرسپولیس باید خوش‌باور باشند که در پایان هفته چهارم لیگ برتر تصور کنند پرسپولیس با یک شکست و یک تساوی پا پس گذاشته و از کورس قهرمانی خارج می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،
پرسپولیس اگرچه با ۷ امتیاز تیم ششم جدول است و با برگزاری کامل بازی‌های معوقه چه بسا در رتبه پایین‌تری قرار می‌گرفت اما این تصور که پرسپولیس بحران بزرگی را در این فصل تجربه می‌کند و نمی‌تواند خود را پیدا کند و به کورس برگردد، بسیار اغراق‌آمیز و غلط به نظر می‌رسد.
پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک باخت و بازی با گل‌گهر سیرجان را با نتیجه تساوی به پایان رساند اما در همین ۴ هفته فولاد و نساجی را شکست داد. پرسپولیس فارغ از نتایج هفته‌های اخیر، همان تیمی است که بارها بحران‌ها را زودگذر نشان داده و با جام‌های پی در پی خود را در لیگ یک مدعی همیشگی معرفی کرده است. چند نمایش ضعیف، نمی‌تواند آن تیم رؤیایی را به هم بریزد.
پرسپولیس صدالبته با مشکلات فنی تازه‌ای در فصل جاری مواجه است. چند ستاره پرسپولیس -از جمله مهدی ترابی که به تیم ملی هم دعوت شده- در فرم خوبی نیستند و بازی‌های ضعیفی را ارائه داده‌اند. پرسپولیس با جدایی احمد نوراللهی نیز با مشکلات جدی در خط میانی‌اش مواجه شده، اگرچه خریدهای گران‌قیمتی هم انجام داده است.
در پرسپولیس دروازه‌بان‌ها دوره اوج خود را سپری نمی‌کنند و شرایط ایده‌آلی ندارند. در خط حمله نیز مشکلات کم نیست و مهاجمان هنوز با ایده‌های کارساز بازی نمی‌کنند.
این مشکلات پرسپولیس اما خیلی زود می‌تواند حل شود و دوباره پرسپولیس را در اوج ببینیم، تیمی که لیگ را جذاب‌تر می‌کند و می‌تواند حریفان خود را به وجد آورد و به کار بیشتر مجبور کند.
پرسپولیس در بازی با گل‌گهر بیش از همیشه به مشکلات خود پی برد. تغییر سبک بازی در دفاع نیز مورد ارزیابی قرار گرفت و حالا یحیی گل‌محمدی بهتر می‌داند که با تیمش کدام رفتارهای فنی را داشته باشد.
حمید مطهری، مرد مؤثر در تمرینات پرسپولیس به بازگشت تیمش امیدوار است که برای هواداران پیام می‌فرستد: «چهار بازی داشته‌ایم و سه امتیاز با صدر جدول فاصله داریم و سه امتیاز فاصله‌ای زیادی نیست. من از هواداران می‌خواهم که خیلی باهوش و هشیار باشند و اسیر فضای مجازی نشوند و همیشه تیم‌شان را حمایت کنند چون پرسپولیس یک تیم نیست. پرسپولیس فلسفه است، پرسپولیس یک فرهنگ به‌تمام معنا است و همه ما باید فرهنگ بالای خودمان را نشان بدهیم. چه ما به عنوان مربی و چه هواداران.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.