هواداران فولاد با حضور در فرودگاه اهواز، از جواد نکونام سرمربی این تیم به گرمی استقبال کردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از تساوی فولاد برابر نفت مسجدسلیمان بود که مدیران این تیم تصمیم گرفتند تا به همکاری با عبدالله ویسی پایان داده و یک بار دیگر جواد نکونام را به عنوان سرمربی تیم خود انتخاب کنند. مربی دو فصل قبل خوزستانی ها که پس از فینال جام حذفی و با پایان قراردادش از این تیم جدا شده بود، یک بار دیگر هدایت فولاد را برعهده گرفت.

نکونام که به تمرینات فولاد در تهران اضافه شده بود، امروز به همراه کاروان این تیم به اهواز بازگشت و مورد استقبال هواداران خوزستانی قرار گرفت. تعدادی از هواداران فولاد به صورت خودجوش و هماهنگی با باشگاه، راهی فرودگاه اهواز شده و از سرمربی تیمشان استقبال کردند.

این هواداران با در دست داشتن بنرهایی نظیر "جواد لالیگایی، فولاد آسیایی" و "آقای نکونام خوش آمدید"، به سرمربی تیمشان خوش آمد گفتند. آنها همچنین بابت قهرمانی فولاد در جام حذفی از نکونام تشکر کردند چرا که پس از قهرمانی خوزستانی ها و پیروزی برابر استقلال، نکونام راهی اهواز نشده بود و این نخستین بازگشت سرمربی فولاد به خوزستان پس از قهرمانی در فصل گذشته بود.

ضمن اینکه فولاد امروز نخستین دیدار تدارکاتی خود با سرمربیگری جواد نکونام را در استادیوم فولاد آره نا برگزار می کند. آنها قرار است به مصاف تیم صنعت نفت آبادان بروند تا پس از پایان فیفا دی، با آمادگی بیشتری رقابت های لیگ برتر را از سر بگیرند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.