محمد خدابنده‌لو پس از شکست یک بر صفر مقابل پیکان در دیدار معوقه هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: بازی درگیرانه‌ای بود و زمین هم شرایط خوبی نداشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد خدابنده‌لو پس از شکست یک بر صفر مقابل پیکان در دیدار معوقه هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: بازی درگیرانه‌ای بود و زمین هم شرایط خوبی نداشت. پیکانی‌ها برتر از ما بودند و توانستند برنده شوند. باید بیشتر کار کنیم تا در دیدارهای بعدی موفق باشیم.

وی در خصوص صحنه جنجالی مسابقه و تغییر نظر داور در خصوص پنالتی تیم ذوب‌آهن، عنوان کرد:  آن صحنه پنالتی نبود اما نمی‌دانم چرا داور تصمیمش را برگرداند. آیا در فوتبال ایران VAR وجود دارد؟ داور کار درستی انجام داد اما روی چه حسابی؟ دلیل و منطق کارش چه بود

هافبک ذوب‌آهن در خصوص زمان رسیدن به شرایط ایده‌آل توضیح داد: اگر امروز برنده می‌شدیم، وضعیت‌مان فرق می‌کرد. مهدی تارتار فصل گذشته در پیکان رتبه خوبی کسب کرد و امسال هم همین کار را انجام می‌دهد. نیاز به زمان داریم زیرا چهار هفته سخت داشتیم. مقابل استقلال، سپاهان و پیکان که امسال تیم واقعاً خوبی است، بازی کردیم. 4-5 هفته دیگر به شرایط ایده‌آل می‌رسیم. 

خدابنده‌لو درباره علاقه‌مندی هواداران ذوب‌آهن به خودش و اینکه وی را با محسن مسلمان مقایسه می‌کنند، گفت: این موضوع را در اینستاگرام دیدم. هواداران به من لطف دارند اما به این مسائل فکر نمی‌کنم. حتی از این اتفاق ناراحت هم می‌شوم زیرا بچه‌ها با من شوخی کرده و می‌گویند کار خودت بوده است. به همین دلیل بدون توجه به این مسائل کار خودم را انجام می‌دهم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.