مسعود شجاعی در گفتگویی از همبازی و البته مربی سابق خود تمجید کرد و این‌چنین گفت که او برخلاف روزهای بازی‌اش در عرصه مربیگری به حق خود دست پیدا نکرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

15 ساله متوالی تجربه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران باعث شد تا مسعود شجاعی تجربه بازی در کنار بازیکنان ملی در نسل‌های مختلف را به دست بیاورد و یکی از شیرین‌ترین تجربه‌ها برای او همبازی شدن با ستارگانی همچون علی دایی بود؛ شجاعی بعدتر در عرصه باشگاهی در سایپا تهران، شاگرد علی دایی هم شد تا تجربه همکاری با او را در عرصه استاد و شاگردی هم به دست آورد.

شجاعی در گفتگوی جمعه‌شب خود با برنامه رخ به رخ که در شبکه دوم سیما انجام شد، به تمجید از علی دایی پرداخت و با اشاره به این‌که او در عرصه مربیگری به حق خود نرسیده، گفت: افتخار داشتم با ایشان کار کنم، البته نیازی نیست که من بگویم ولی اسطوره فوتبال ایران بسیار انسان بزرگی است و من فکر می‌کنم خیلی به حقشان در فوتبال نرسیدند، منظورم در دوران مربیگری است.

مسعود شجاعی در پاسخ به این‌که آیا دایی در زمان مناسبی به مربیگری روی آورد یا خیر، توضیح داد: اگر مربی شدند حتما صلاح دونستند که می‌توانند این کار را انجام بدهند، اما در مجموع من واقعا از دورانی که با ایشان کار کردم لذت بردم و افتخار داشتم کنار ایشان در جام جهانی بازی کنم.

کاپیتان سابق تیم ملی با ذکر این مسئله که خاطرات شیرینی از دوران همکاری با علی دایی دارد، گفت: به جز بازی در کنار ایشان، آقای دایی مربی من هم بودند و خیلی به من اعتماد و لطف داشتند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.