حمید نعمتی کاپیتان فجر سپاسی می گوید تیمش همانند دیدار با استقلال بازی سختی در برابر پیکان پیش رو خواهد داشت به این خاطر که پیکان هم به اندازه استقلال امتیاز کسب کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حمید نعمتی که فصل گذشته به با ثمر رساندن 7 گل یکی از ارکان قهرمانی فجر سپاسی در لیگ یک بود در مورد آخرین وضعیت این تیم می گوید: ما از 4 بازی گذشته 4 امتیاز کسب کرده ایم و در رده نهم جدول قرار داریم و این نشان می دهد در اولین فصل حضور در لیگ برتر بعد از سال ها همان طور که سرمربی امان اشاره کرده هدفمان چیزی بالاتر از ماندن در جدول بازی ها است. ما فصل گذشته هم در مصاف با تیم های دسته اولی ابتدا سعی می کردیم فوتبالی بازی کنیم که از آن لذت ببریم و هدف دوم ما گرفتن امتیاز از تیم حریف بود. در لیگ برتر هم این چنین است. امتیازاتی که در چهار هفته ابتدایی از دست دادیم خب به خاطر تغییراتی است که در تیم صورت گرفته و طبیعتا نیاز به زمان داریم که تبدیل به تیم هماهنگ تری تبدیل شویم. از سویی تیم بعد از سال ها بار دیگر فضای لیگ برتر را تجربه می کند. ما هفته به هفته تبدیل به تیم بهتری می شویم. امتیازات از دست رفته منجر به کسب تجربیات جدید برای ما شد.

کاپیتان فجر در خصوص اینکه سومین فصل حضور در این تیم را تجربه می کند؛ گفت: این قطعا برای من یک افتخار است. با دعوت آقای مهابادی به فجر آمدم و در یکی دو فصل اخیر هم با آقای کلانتری افتخار همکاری داشتم. این را هم بگویم من کاپیتان دوم تیم هستم. کاپیتان اول تیم شهرام گودرزی است که متاسفانه به دلیل مصدومیت در هفته های ابتدایی قادر به همراه تیم نبود. همه ما بی صبرانه منتظر هستیم که ایشان از بند مصدومیت رهایی پیدا کنند و به ترکیب تیم برگردند.

نعمتی در پایان در خصوص بازی با پیکان گفت: ما در بازی با استقلال به خوبی نشان دادیم در برابر همه تیم ها سعی خواهیم کرد فوتبال خوبی ارایه دهیم و این فصل خاطره خوشی از فجر سپاسی در لیگ برتر در اذهان باقی بماند. سبک بازی ما تغییر پیدا کرده است. بازی سختی برای ما خواهد بود چرا که پیکان همانند استقلال امتیاز گرفته است. امیدوارم هر چه سریعتر حضور تماشاگران در بازی های لیگ برتر آزاد شود تا ما در بازی های خانگی از حمایت تماشاگران هم بهره ببریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.