سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم می‌دانستیم که مقابل تیمی بازی داریم که پتانسیل خوبی دارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیدمجتبی حسینی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل فجر شهیدسپاسی شیراز، در نشست خبری بعد از بازی گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم می‌دانستیم که مقابل تیمی بازی داریم که پتانسیل خوبی دارند. مقابل این تیم‌ها اگر گل بخوریم شرایط خیلی سخت می‌شود.

حسینی ادامه داد: بعد از اینکه ما گل را خوردیم تمام راه‌ها را برای رسیدن به گل تساوی امتحان کردیم ولی متأسفانه نه سرعت بازی ما آنقدر خوب بود که دیواره دفاعی را بشکنیم و نه شانس یارمان بود. چند موقعیت به دست آوردیم اما به نظرم اگر می‌توانستیم سرعت بیشتری به بازی بدهیم می‌توانستیم بازی را به نفع خودمان برگردانیم،‌ اما امروز روز ما نبود. این طبیعی است یک روز در فوتبال اتفاقات به نفع شما رقم می‌خورد و یک روز برعکس. من به تیم حریف تبریک می گویم. مزد تلاش‌شان را گرفتند البته این چیزی از شایستگی‌های بچه‌های ما کم نمی‌کند. بچه‌های ما هر چه داشتند در زمین گذاشتند. باید یاد بگیرند و بدانند که شرایطی که درست کرده بودند را به راحتی نباید از دست می‌دادند و علیرغم تلاشی که انجام می‌دهند باید تلاش مضاعفی انجام دهند.

سرمربی تیم پیکان در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان تیم شما خودشان را مقابل تیم فجر از پیش برنده می‌دانستند، گفت: نه، من فکر نمی‌کنم که اینگونه باشد البته من در درون بازیکنان نیستم اما بچه‌های ما سرعت خوبی نداشتند و در لحظاتی که باید سریع‌تر بازی می‌کردند با سرعت خوبی بازی نکردند. به نظر من اینگونه نیست چون هر چه که داشتند بچه‌ها در زمین گذاشتند. آنها باید یاد بگیرند علیرغم فوتبال خوبی که بازی کردند نباید نتیجه را واگذار کنند.چون هر عدم تمرکزی می‌تواند به تیم ما ضربه بزند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.