نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و استقلال در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال با تساوی همراه بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و استقلال از ساعت 16 امروز (دوشنبه) در هفته هفتم لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که نیمه نخست آن با تساوی یک - یک به پایان رسید. مهدی حنفی (6) برای صنعت نفت و امیرحسین حسین‌زاده (39) برای استقلال موفق به گلزنی شدند.

ترکیب صنعت نفت: احمد گوهری، محمد طیبی، محمد بختیاری، امید حامدی‌فر، امید خالدی، مهدی حنفی، محمدرضا غبیشاوی، امیرحسین فرهادی، محمدحسین زواری (40 - حکیم نصاری)، طالب ریکانی و شروین بزرگ.

ترکیب استقلال: علیرضا رضایی، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند، مهدی مهدی‌پور، جعفر سلمانی، وریا غفوری، کوین یامگا، امیرحسین حسین‌زاده و رودی ژستد.

داور: محمدرضا اکبریان

دقیقه 2: شروین بزرگ از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت زدن کرد که علیرضا رضایی دروازه‌بان استقلال توپ را گرفت.

دقیقه 5: ارسال جعفر سلمانی می‌رفت تا موقعیت خطرناکی ایجاد کند، ولی در شلوغی محوطه جریمه توپ استقلالی‌ها راهی به چارچوب نداشت.

دقیقه 8: صنعت نفت صاحب ضربه ایستگاهی شد که توپ ارسالی را مهدی حنفی با ضربه سر توانست تبدیل به گل کند تا برای نخستین بار استقلال در این فصل گل اول را در جریان بازی‌ها دریافت کند.

دقیقه 17: ضربه سر محمدحسین مرادمند مدافع استقلال از روی ارسال مهدی مهدی‌پور از نقطه کرنر را طالب ریکانی به کرنر فرستاد.

دقیقه 18: در یک رفت و برگشت دوباره در محوطه جریمه صنعت نفت، شوت امیرحسین حسین‌زاده به شکل خطرناکی از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.

دقیقه 19: شوت کوین یامگا را احمد گوهری دروازه‌بان نفت دفع کرد. در ادامه شوت جعفر سلمانی از کنار دروازه نفت راهی اوت شد.

دقیقه 26: یامگا در محوطه جریمه صنعت نفت سرنگون شد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت. این صحنه باعث اعتراض شدید فرهاد مجیدی به محمدرضا اکبریان داوری بازی شد.

دقیقه 31: چسبیده به محوطه جریمه نفت، رودی ژستد مهاجم فرانسوی استقلال صاحب موقعیت شد که شوت او با دقت پایینی به بیرون رفت.

دقیقه 35: پاسکاری استقلالی‌ها با ارسال زمینی وریا غفوری موقعیت خطرناکی ایجاد کرد که در لحظه آخر مدافعان نفت توپ را دور کردند.

دقیقه 39: حرکت وریا غفوری و در ادامه پاس عمقی او به امیرحسین حسین‌زاده رسید و مهاجم جوان استقلال توانست دروازه نفت را باز کند تا پای او نیز در این فصل به گلزنی باز شود.

دقیقه 2+45: ارسال غفوری به محوطه جریمه را ژستد با سر زد که ضربه او را گوهری به خوبی دفع کرد و در ادامه ضربه حسین‌زاده راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 3+45: استقلال بار دیگر صاحب موقعیت شد که این بار ضربه آرش رضاوند در چارچوب نبود تا یک موقعیت دیگر برای استقلال به هدر برود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.