تیم فوتبال شهرخودرو باید در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر در خانه به مصاف فجر شهیدسپاسی شیراز برود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تنها نماینده خراسان رضوی در لیگ برتر باید عصر امروز از ساعت ۱۵ در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد به مصاف فجرشهیدسپاسی شیراز برود. شاگردان اکبر میثاقیان در شرایطی پای به میدان رقابت با تیم تازه‌وارد شیرازی می‌گذارند که از ۶ هفته قبلی با تنها ۱ مساوی مقابل آلومینیوم اراک و پنج شکست مقابل مس رفسنجان، نفت مسجدسلیمان، هوادار، ذوب‌آهن و تراکتور، با یک امتیاز در قعر جدول رده‌بندی قرار دارند.

از ابتدای حضور پدیده یا شهرخودرو در رقابت‌های لیگ برتر تاکنون این ضعیف‌ترین شروع تاریخ این باشگاه در ادوار لیگ برتر محسوب می‌شود و شنیده می‌شود مدیران این تیم به اکبر میثاقیان اولتیماتوم داده‌اند که اگر تیمش با نتیجه‌ای جز پیروزی زمین مسابقه را ترک کند، به همکاری با او پایان خواهندداد. میثاقیان در نشست خبری پیش از بازی خانگی تیمش مقابل فجر هم غایب بود.

محل برگزاری مسابقات خانگی شهرخودرو به دلیل بدهی به مجموعه ورزشی امام رضا(ع) به ورزشگاه ثامن منتقل شده، هرچند که بازی در این ورزشگاه هم دردی را دوا نکرد و مشهدی‌ها مقابل ذوب شکست خوردند.

در آن سو فجر با کلانتری نتایج بدی نگرفته و با هفت امتیاز از ۶ بازی قبلی خود در رده یازدهم جدول قرار دارد.

در تیم فجر شهیدسپاسی شیراز، حسین مهربان، علی نبی‌زاده، امید منصوری و عرفان معصومی سابقه بازی در شهرخودرو را دارند و با نماینده خراسان رضوی به فوتبال ایران معرفی شدند. سعید جلالی، گلر مصدوم شهر خودرو نیز سابقه پوشیدن لباس نماینده فارس را دارد و ۲ فصل خدمت سربازی خود را در فجر شهیدسپاسی گذراند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.