هافبک پرتلاش سرخپوشان گفت: دو کارت زرد از سه کارت من اشتباه داوری بود. چند تصمیم داور هم باعث شد استقلال از زیر فشار خارج شود و کمی پیشروی کند ولی همه اینها تمام شد. روی بازی‌های بعد و جبران آن تمرکز می‌کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی ترابی پس از تساوی برابر استقلال با وجود برتری فنی در دربی 97، اظهار داشت: بازی درگیرانه‌ای بود. بازیکنان بیشتر در فضای زمین جنگیدند ولی به نظرم در نیمه دوم، تیم پرسپولیس بازی را خیلی بهتر شروع کرد ولی متاسفانه از موقعیت‌هایی که گیرمان آمد نتوانستیم استفاده کنیم.

وی ادامه داد: من تا هفته هشتم سه کارت زرد گرفته‌ام و دو تا از کارت‌ها اشتباه به من داده شده است. هفته پیش که همه گفتند خطا روی من پنالتی بود ولی به هر حال اتفاقی است که رخ داد. امیدوارم در بازی‌های بعدی جبران کنم.

بازیکن پرتلاش سرخ‌ها اضافه کرد: به نظرم استقلال فقط روی ضربات ایستگاهی برنامه داشت. آنها در جریان بازی کار خاصی انجام ندادند. به نظرم روی یکی دو تصمیمی که آقای بنیادی فر گرفت، اشتباه کردند و باعث شدند تا استقلال از زیر فشار خارج شود و کمی پیشروی کند. داور سبک هجومی ما را گرفت.  به هر حال بازی تمام شده است و اکنون می‌خواهیم تمام تمرکزمان روی مسابقه بعدی باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.