در همه بازی ها به دنبال برد هستیم؛

هافبک باتجربه سپاهان گفت: برای تیمی که می خواهد قهرمان شود فرقی دارد که با چه تیم بازی کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جلال الدین علی محمدی، هافبک باتجربه تیم سپاهان در مورد پیروزی امشب تیمش مقابل صنعت نفت گفت: بازی خیلی خوبی بود و می توانستیم روی موقعیت های زیادی که ایجاد کردیم، گل های بیشتری هم بزنیم. ولی بازهم خدا را شکر سه امتیاز را گرفتیم که اولویت اول مان بود و یک جورهایی باخت هفته گذشته را هم جبران کردیم.

او در مورد شکست هفته گذشته مقابل گل گهر تاکید کرد: به نظر من بهتر همین بود که چنین اتفاقی در این مقطع از فصل رخ بدهد تا اینکه در هفته های پایانی و در اوج کورس قهرمانی که فرصت جبران نیست. البته این اتفاقات نباید برای ما بیافتد و بایستی از آنها به خوبی درس بگیریم.

هافبک سپاهان در رابطه با تقابل حساس هفته دهم با استقلال گفت: بازی با استقلال همیشه سخت بوده مخصوصا در این مقطع که هر دو تیم در کورس هستند و بازی در تهران برگزار می شود. برای تیمی که می خواهد قهرمان شود فرقی ندارد که با چه تیم بازی کند.

علی محمدی در پایان خاطرنشان کرد: ما به عنوان مدعی قهرمانی باید در تمامی بازی ها به دنبال سه امتیاز باشند. امسال تعداد تیم های مدعی بیشتر است. تیم های بالای جدول 4-5 بازی سخت دارند که اگر در آنها نتایج خوبی بگیرند شانس خود را بالاتر خواهند برد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.