فراز امامعلی می‌گوید که پس از مصدومیت توانسته است به روزهای خوب خود برگردد و آمادگی کافی دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فراز امامعلی پس از بزد مس رفسنجان مقابل تراکتور به خبرنگار ما گفت: بازی عالی بود. امروز بازی سختی داشتیم و من تیم تراکتور را امروز خوب دیدم و خدا را شکر می‌کنم با همدلی و تلاشی که بچه ها و کادرفنی داشتیم توانستیم که از این بازی سخت هم عبور کنیم و خودمان را به صدر جدول نزدیک کنیم.

او در خصوص گلزنی در این بازی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم. من در چند بازی آخر تمام تلاشم را کردم. متاسفانه امسال نمی‌دانم چرا اما خیلی بدشانس بودم و توپ هایم در ثانیه آخر وارد دروازه نمی‌شد ولی خدا را شکر می‌کنم که از این بازی پایم به گلزنی باز شد و تمام تلاشم را می‌کنم همین روند را ادامه بدهم و فقط به فکر موفقیت تیم هستم و امیدوارم که همین روند ادامه بدهیم.

وی افزود: من در دو هفته اول مصدوم بودم و همسترینگ پاره کردم و کمی از شرایط ایده‌آل دور بودم اما خدا را شکر توانستم به روزهای خوب برگردم.

امامعلی درباره پاس گلی که محسن آذرباد در این دیدار به او داد، عنوان کرد: پاس های محسن حرف ندارد و امیدوارم امسال حتما بتواند آقای پاس گل لیگ شود.

مهاجم مس رفسنجان درباره شرایط خوب این تیم در فصل جاری توضیح داد: تیم ما امسال واقعا تیم یکدستی است و واقعا فرقی نمی‌کند چه کسی بازی کند و چه کسی روی نیمکت یا سکو بنشیند و همه یکدل هستیم و فرقی نمی‌کند چه بازیکنی فیکس است و هر چیزی سرمربی دستور بدهد هماهن اتفاق می‌افتد و من فکر می‌کنم دلیل موفقیت امسال ما اول تیم بودن و رفاقتمان است و بعد مسائل دیگر.

او در مورد داوری دیدار امروز مقابل تراکتور گفت: تا آنجایی که من دیدم داوری واقعا اشتباهی نداشت. من اولین بار بود که این داور را می‌دیدم و به نظرم خوب سوت زد و به او تبریک می‌گویم. امیدوارم همیشه داوری ها همینطور باشد.

بازیکن مس در پایان درباره بازی هفته آینده این تیم برابر فجر سپاسی اظهار داشت: ما امسال هیچ بازی آسانی در لیگ نداریم و همه تیم ها خطرناک هستند و تیم فجر هم همینطور است‌؛ می‌دانیم که شرایط چمن آنجا هم مساعد نیست و تمام تلاشمان را می‌کنیم که بتوانیم از آنجا هم دست پر به رفسنجان بیاییم و از کورس بالای جدول عقب نیفتیم. تمام تلاشمان را می‌کنیم که بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.