باشگاه فولاد خوزستان با انتشار ویدیویی مدعی شد که بیژن حیدری داور دیدار با نساجی مرتکب 4 اشتباه بزرگ شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آخرین دیدار هفته نهم رقابت های لیگ برتر با حواشی زیادی همراه بود. فولاد و نساجی در دیداری جذاب و حساس به نتیجه تساوی یک - یک رضایت دادند. در این دیدار، بازیکنان و اعضای کادرفنی و نیمکت نشینان فولاد به شدت نسبت به داوری بیژن حیدری معترض بودند.

جواد نکونام سرمربی فولاد در نشست خبری پس از بازی، اعتقاد داشت که قاضی این میدان 2 خطای پنالتی برای تیم او نگرفته است. وی همچنین اعلام کرد که تک گل نساجی در شرایطی به ثمر رسیده که بازیکن حریف به روی یکی از مدافعان فولاد مرتکب خطا شده ضمن اینکه علیرضا حقیقی به دلیل خطا به روی لوسیانو پریرا می بایست از زمین مسابقه اخراج شود.

پس از این اعتراضات، باشگاه فولاد با انتشار ویدیویی از صحبت های نکونام، 4 صحنه ای که توسط سرمربی این تیم ذکر شده بود را با ویدیوهایی از جریان بازی و همچنین ویدیویی که توسط دوربین خود باشگاه فولاد ضبط شده است، منتشر کرد.

فولادی ها با تیتر "اشتباهات واضح داوری و بردی که پرید"، اعتقاد دارند که تیم آنها در دیدار با نساجی از لحاظ داوری متضرر شده است. تصاویر صحنه هایی که فولادی ها به آن معترض هستند را مشاهده می کنید.

نکونام اعتقاد دارد در این صحنه که گل نساجی به ثمر رسیده، به روی مدافع تیم او خطا صورت گرفته است.

ویدیویی که کیفیت خوبی ندارد ولی دومین صحنه مورد بحث فولاد است که اعتقاد به خطای پنالتی به روی شیمبا دارند.

این لحظه برخورد علیرضا حقیقی و شیمبا در بیرون از محوطه جریمه است که در دقیقه 88 رخ داد و حیدری به یک کارت زرد بسنده کرد.

و این هم صحنه پایانی است که نکونام اعتقاد دارد مدافعان نساجی به روی بوحمدان مرتکب خطای پنالتی شده اند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.