بعد از اینکه باشگاه پرسپولیس نتوانست مطالبات دروازه‌بان کروات خود را بپردازد، حالا این بازیکن تمایلی به بازگشت ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 بوژیدار رادوشوویچ یک روز پیش از دیدار پرسپولیس برابر هوادار به خاطر پرداخت نشدن تمام مطالباتش به کشورش بازگشت و فعلا خیال بازگشت ندارد.

 

بر اساس اطلاعاتی که منابعی در باشگاه پرسپولیس در اختیار ایسنا قرار دادند، رادوشوویچ مدعی است با احتساب ٢٠ درصد از مطالباتش مربوط به فصل جدید و طلب‌هایش از فصل گذشته، پرسپولیس باید ١٩۶ هزار یورو به او پرداخت می‌کرد اما مدیران پرسپولیس با پرداخت تنها ۵٠ هزار یورو به او وعده دادند که تا سه هفته بعد ٣٠ هزار یورو دیگر پرداخت کنند.

پرسپولیسی‌ها مدعی هستند پیش از این مبلغی به صورت ریال به رادوشوویچ پرداخت شده و به همین خاطر در عمل ۵٠ هزار یورو از مطالبات او را پرداخت کرده‌اند و با ۵٠ هزار یورویی که چند روز پیش داده شد و ٣٠ هزار یورویی که وعده پرداخت آن را داده‌اند عملا مطالبات دریافتی رادوشوویچ به ٢٠ درصد می‌رسد اما به نظر می‌رسد این موضوع مورد قبول دروازه‌بان کروات نیست.

بوژیدار رادوشوویچ حالا در کشورش به سر می‌برد و منتظر پرداخت مطالبات خود است و تا به امروز هم اقدامی برای فسخ قراردادش انجام نداده است. در صورتی این دروازه‌بان کروات قراردادش را فسخ کند، احتمالا پرسپولیس باید ٢۵٠ هزار یورو مبلغ قرارداد این فصلش، ٢۶٠ هزار یورو مبلغ قرارداد فصل بعد و ٢٨٠ هزار یورو مربوط به قرارداد سال سوم او را بپردازد و این یعنی با احتساب سودهای 5 درصدی (که معمولا در حکم‌های کمیته وضعیت فیفا ذکر می‌شود) پرونده‌ای ٨٠٠ هزار یورویی پرسپولیس را تهدید می‌کند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.