هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت، آنها در بازی با آلومینیوم اراک به دنبال آن هستند که اولین شکست شاگردان رسول خطیبی را رقم بزنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهرداد عبدی در گفت‌وگویی، درباره شرایط نساجی بعد از تساوی مقابل فولاد در خوزستان گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و فکر می‌کنم در بازی با فولاد هم نمایش خوبی ارائه کردیم. البته این را هم باید در نظر گرفت که فولاد در زمین خودش تیم خطرناکی محسوب می‌شود، ولی در مجموع تساوی در اهواز برای ما بد نبود.

وی در مورد بازی‌های خانگی نساجی و اینکه آنها با معضل زمین چمن نامناسب مواجه هستند، تصریح کرد: مطمئناً این موضوع به ضرر ماست، چون نساجی می‌خواهد روی زمین بازی کند و حتی ساکت الهامی هم چند بار در مصاحبه‌هایش به این موضوع اشاره کرده است. امیدوارم هر چه زودتر یک راهکار مناسب در نظر گرفته شود تا ما بتوانیم از این وضعیت نجات پیدا کنیم.

هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر راجع به دیدار تیمش مقابل آلومینیوم اراک در هفته دهم لیگ برتر تصریح کرد: نتایج آلومینیوم نشان می‌دهد که آنها تیم بسیار خوبی هستند و بدون شک بازی سختی داریم. البته ما هم تیم پرقدرتی هستیم و می‌خواهیم اولین شکست آلومینیوم را رقم بزنیم. امیدوارم خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کرده و در نهایت به چیزی که می‌خواهیم دست پیدا کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.