اگر می‌خواهیم مدعی باشیم باید بازی را ببریم؛

یحیی گل‌محمدی می‌گوید بدتر از اشتباه داوران، توجیه مسئولان کمیته داوران برای اشتباهاتی است که برای پرسپولیس بیشتر رخ می‌دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حالی که چند صدمتر آن طرف تر از محل برگزاری نشست خبری یحیی گل‌محمدی در سازمان لیگ، گروهی از هواداران پرسپولیس تجمعی پرشور را در فاصله یک روز تا بازی حساس مقابل پیکان برپا کرده بودند، سرمربی سرخپوشان در نشست خبری حضور یافت و درباره بازی اظهار نظر کرد و به سوالات پاسخ داد.

 

* باید جسور و جنگنده باشیم

هر بازی که در پیش داریم و هر بازی که جلوتر می‌رویم حساسیت بازی هم بیشتر می‌شود. باتوجه به شرایطی که در جدول داریم و اینکه برای قهرمانی باید مدعی اصلی باشیم، بازی فردا برایمان حساس است. مقابل تیمی با انگیزه و جوان بازی میکنیم و آنها از نظر تاکتیکی منسجم هستند و برنامه تاکتیکی خاص خودشان را دارند. شرایط فعلی را باید طوری فراهم کنیم که سه امتیاز را به دست بیاوریم و برای کسب آن باید با تمرکز باشیم و جسورانه و با جنگندگی زیاد به زمین برویم.

* اشتباهات داوری علیه ما سریالی است

امیدوارم شرایط طوری باشد که بازی خودمان را ارائه کنیم اما زمین مسابقه نه شرایط ایده آل، بلکه شرایط خوب هم ندارد و فوتبال بازی کردن در این زمین برای هر دو تیم سخت است. باید در این بازی فرصت طلب باشیم. بازی قبلی موقعیتهای زیادی داشتیم اما قدر ندانستیم و دو امتیاز را از دست دادیم. البته اشتباهات داوری هم موثر بود و این اشتباهات سریالی می‌شوند و جای نگرانی دارد. تحمل و طاقت ما هم حدی دارد و امیدوارم این اشتباهات سریالی یک جا تمام شوند.

* دوربین‌ها هم جوگیر شدند؟

بدتر از خود اشتباه این است که خود آقای سخندان می‌آید در توضیح این صحنه می‌گوید که درست است. خود بازیکن گفته جوگیر شدم اما دوربین‌ها که جوگیر نشدند و خیلی واضح نشان دادند. این اشتباهات برای تیمهای دیگر هم هست اما تعدادش برای پرسپولیس زیاد شده و جای نگرانی دارد و امیدوارم این مسائل حل شوند. یک جایی اشتباهات باید تمام شوند و نباید نگرانی اینطوری داشته باشیم و ذهنمان درگیر داوری شود. هیچ تیمی نباید چنین نگرانی ای داشته باشد و از داوران می‌خواهیم تمرکز بیشتری روی داوری داشته باشند. آنها مشکلات زیادی دارند اما امیدوارم تمرکز زیادی داشته باشند.

ادامه دارد...

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.