تیم‌های فوتبال تراکتور و نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال امروز به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار تیم‌های فوتبال تراکتور و نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال امروز ساعت ۱۵ برگزار شد. این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم تراکتورسازان به پایان رسید.

ترکیب تراکتور:

مهدی حقیقت، هادی محمدی، عبدالله حسینی، عبدالله ناصری، ابوالفضل رزاق‌پور، اکبر ایمانی، آرش قادری، سامان نریمان جهان، رضا دهقانی، پیمان بابایی، محمد عباس‌زاده

ترکیب نفت مسجد سلیمان:

علی محسن زاده،مجتبی لطفی،مهران امیری ، میرهادی میرجوان ، کرار جاسم ، محمدمهدی احمدی ، مجید عیدی ، مسلم مجدمی ،علی عبدالله زاده ، مهرداد هدایتیان ، هاتف نادری

دقایق حساس بازی:

دقیقه ۴: یک ارسال از سمت راست به روی دروازه به شکل خطرناکی با دخالت مدافعین نفت به کرنر رفت. بازیکنان تراکتور از کرنر ارسالی نیز نتوانستند استفاده کنند و این موقعیت خوب به هدر رفت.

دقیقه ۱۳: محمد عباس زاده روی یک پاس پشت مدافعان صاحب توپ شد و شلیک محکم این بازیکن پس از برخورد به مدافع نفت راهی اوت شد.

دقیقه ۱۴: پرتاب یک اوت توسط عبدالله ناصری نزدیکی‌ها خط کرنر برای رضا دهقانی به این بازیکن رسید و دهقانی با شلیکی دیدنی از گوشه محوطه جریمه توپ را به طاق دروازه مسجدسلیمانی‌ها چسباند و گل نخست بازی را به ثمر رساند.

دقیقه ۲۱: ارسال کاشته خطرناک رزاق پور با عبور از تمامی بازیکنان در آستانه ورود به دروازه بود که با واکنش به موقع علی محسن زاده سنگربان نفت راهی کرنر شد.

دقیقه ۲۲: خود رزاق پور پشت ضربه کرنر ایستاد و با یک ارسال دیدنی توپ را به دهانه دروازه فرستاد که ضربه سر آرش قادری با کمترین فاصله ممکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۶: یک ارسال به روی دروازه تراکتور با ضربه سر مدافع پیش تاخته نفت همراه شد، ولی مهدی حقیقت این توپ را در آغوش گرفت.

دقیقه ۲۳: یک ضربه کاشته از سمت چپ برای نفت به دست آمد که ارسال دیدنی کرار جاسم در دهانه دروازه به مسلم مجدمی رسید و ضربه این بازیکن به زیر توپ زده شد که این توپ به شکل عجیبی روی سقف دروازه تراکتور فرود آمد و بهترین فرصت ممکن برای نفت از دست رفت.

دقیقه ۴۲: حرکت بسیار خوب و دیدنی هدایتیان و پاس این بازیکن پشت محوطه جریمه به کرار جاسم رسید که شوت کم جان و بی دقت این بازیکن از کنار دروازه تراکتور به بیرون رفت.

نیمه اول این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود تیم تراکتور به پایان رسید.

نیمه دوم این مسابقه با سوت داور آغاز شد.

دقیقه ۵۰: یک ارسال خطرناک به روی دروازه تراکتور را حقیقت به زیبایی دفع کرد.

دقیقه ۵۱: شلیک محکم دهقانی را محسن زاده مهارکرد.

دقیقه ۵۴: کرنر ارسالی به روی دروازه نفت با ضربه سر بازیکنان تراکتور همراه شد که محسن زاده این توپ را نیز مهار کرد.

دقیقه ۶۰: حرکت خوب پیمان بابایی یک فرصت خوب گلزنی را برای تراکتور به وجود آورد و این بازیکن پس از ورود به درون محوطه جریمه ضربه اش را به سمت دروازه زد که توسط محسن زاده مهار شد.

دقیقه ۶۸: ارسال یک کرنر به روی دروازه تراکتور با واکنش دیدنی حقیقت دور شد تا این فرصت خطرناک برای نفت از دست برود.

دقیقه ۷۵: محمد بلبلی در بدو ورود صاحب یک موقعیت خوب شد که شوت او از درون محوطه جریمه به تور کنار دروازه تراکتور برخورد کرد.

دقیقه ۸۰: یک ضربه کاشته برای نفت به دست آمد. روستایی این توپ راه دور را مستقیم به سمت دروازه فرستاد اما راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۹۳: روی یک ضد حمله سعید واسعی با پاسی دیدنی توپ را به سامان نریمان جهان سپرد و کاپیتان تراکتور با ضربه‌ای مطمئن توپ را به تور دروازه نفت چسباند و پیروزی تیمش را قطعی کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.