سرمربی شهرخودرو می‌گوید بازیکنان تیمش برای تقابل با آبی‌پوشان پایتخت هیجان زده اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

داود سید عباسی، سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو پنج‌شنبه شب در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل استقلال در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: بازی فردا با استقلال تهران نبرد صدر و قعر است، به اعتقاد من جایگاه شهرخودرو اینجا نیست و در بازی‌های قبلی که از شهرخودرو دیدم، میثاقیان و مهاجری زحمات زیادی کشیدند و تیم خوب کار کرده و لیاقتش بیشتر از این‌هاست. سعی می‌کنیم در این بازی سخت و هیجان‌انگیز عملکرد خوبی را به نمایش بگذاریم. قول می دهم تمام تلاشمان را به کار بگیریم و بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. بازیکنانم برای بازی فردا لحظه‌شماری می‌کنند و هیجان زده اند.

او ادامه داد: تا چند روز دیگر مشکل مالی ما با استفانو کوزین حل می‌شود و با وی صحبت می‌کنم. با مدیر برنامه وی صحبت کرده‌ام و آخرین صحبت ما امیدوارکننده بود. این پول حق کوزین است و برای شهرخودرو زحمت کشیده است. امیدوارم بودیم تا قبل از بازی با استقلال شرایط نیمکت مشخص شود، اما حالا قول می‌دهیم که تا بازی با پیکان تکلیف مشخص شود.

وی در خصوص بازگشت تیم شهرخودرو به مشهد و برگزاری تمرینات روزانه این تیم در خانه گفت: تمام تلاش ما این است که تعامل خوبی صورت بگیرد و همکاری شود تا همینطور جلو نرویم چون ادامه روند به این شکل، مناسب نیست‌. نیاز به کنش و واکنش خوب است‌. نباید با این فرمان پیش برویم. باید تلاش کنیم تا مسائل در آرامش حل شود.

سیدعباسی در خصوص مصدومان تیمش گفت: احسان حسینی و محسن ربیع‌خواه را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت.

دو تیم استقلال و شهرخودرو، فردا (جمعه) در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر، ساعت ۱۵، در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد به مصاف هم می‌روند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.