نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال پدیده مشهد و استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر با برتری پرگل شاگردان فرهاد مجیدی خاتمه یافت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های فوتبال استقلال و پدیده مشهد از ساعت 15 امروز (جمعه) در هفته یازدهم لیگ برتر در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف هم رفتند که نیمه نخست با برتری 3 بر صفر استقلال به پایان رسید. جعفر سلمانی (12)، رودی ژستد (23) و آرمان رمضانی (44) برای استقلال موفق به گلزنی شدند.

ترکیب پدیده: میلاد فراهانی، محمدحسین حیدری، مجتبی بیژن، علی طاهران، ابوذر صفر‌زاده، ابوالفضل عکاشه، حسام پورهاشم، میلاد کمندانی، مسعود زائر کاظمین، محمدرضا فلاحیان و رحمان جعفری.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، مهدی مهدی‌پور، کوین یامگا، محمدزبیر نیک‌نفس، جعفر سلمانی، آرمان رمضانی، عارف آقاسی، رودی ژستد و امیرحسین حسین‌زاده.

داور: میثم حیدری

دقیقه 12: پاس عمقی مهدی مهدی‌پور به جعفر سلمانی رسید و ضربه این بازیکن با اشتباه میلاد فراهانی برای گرفتن توپ وارد دروازه پدیده شد.

دقیقه 14: توپ ارسالی به محوطه جریمه پدیده با ضربه سر رودی ژستد همراه بود که این بار فراهانی توپ را گرفت.

دقیقه 17: ضربه محکم رحمان جعفری پس از برخورد به مدافعان استقلال به کرنر رفت.

دقیقه 22: پاس عمقی مهدی‌پور این بار به آرمان رمضانی رسید که ضربه مهاجم استقلال در چارچوب نبود.

دقیقه 23: جعفر سلمانی در جناح چپ توپ را به محوطه جریمه پدیده ارسال کرد که مدافعان در دفع توپ ناموفق بودند و کوین یامگا پس از درآوردن توپ از زیر پاهای مدافع پدیده آن را به رودی ژستد رساند تا مهاجم فرانسوی آبی‌پوشان دومین گل استقلال و اولین گل فصلش را به ثمر برساند.

دقیقه 25: علی طاهران با خطا روی مهدی‌پور با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 30: مسعود زائر می‌توانست دروازه استقلال را باز کند که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت؛ اگر چه قبل از اینکه توپ به مهاجم پدیده برسد، پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا رفته بود.

دقیقه 36: عارف آقاسی با خطایی که مرتکب شد، از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 38: توپ در محوطه جریمه استقلال به دست محمدحسین مرادمند خورد، ولی داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 42: شوت بازیکن پدیده را سیدحسین حسینی دفع کرد.

دقیقه 44: ارسال توپ از روی نقطه کرنر را آرمان رمضانی با ضربه سر وارد دروازه کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.