هفته یازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برتری تیم‌های نساجی قائمشهر، هوادار و نفت مسجدسلیمان و توقف خانگی آلومینیوم اراک مقابل گل‌گهر سیرجان آغاز شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته یازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با انجام چهار دیدار همزمان از ساعت 15 عصر امروز (جمعه - 3 دی ماه) پیگیری شد که نتایج این دیدارها به شرح زیر است:

آلومینیوم اراک صفر - گل‌گهر سیرجان صفر

اخطار: رسول خطیبی (سرمربی) و محمد علی‌نژاد (آلومینیوم) و رضا شکاری (گل‌گهر سیرجان)

هوادار یک - تراکتور تبریز صفر

گل: محمدجواد محمدی (58) برای هوادار

اخطار: سپهر روزی‌طلب (هوادار) و هادی محمدی (تراکتور)

هادی محمدی با دریافت کارت زرد دوم در دقیقه 84 از بازی اخراج شد.

نفت مسجدسلیمان 2 - فجرسپاسی شیراز صفر

گل‌ها: محمد بلبلی (35) و میرهادی میرجوان (39) برای نفت مسجدسلیمان

اخطار: مهران امیری (نفت مسجدسلیمان)

مس رفسنجان یک - نساجی قائمشهر 2

گل‌ها: رضا جعفری (39) و حامد شیری (82 - پنالتی) برای نساجی و گادوین منشا (73 - پنالتی) برای مس رفسنجان

گل‌گهر سیرجان که پس از رأی کمیته انضباطی و کسر هفت امتیاز  از جمع تیم‌های صدر جدولی جدا شد امروز نتوانست مقابل آلومینیوم در اراک نتوانست نتیجه‌ای بهتر از تساوی کسب کند و با 13 امتیاز در رتبه نهم جدول باقی ماند، آلومینیوم هم که با 20 امتیاز پس از سپاهان و استقلال در جایگاه سوم قرار داشت، دو امتیاز حساس خانگی را از دست داد و اگر پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن به پیروزی برسد در پایان هفته یازدهم در جایگاه چهارم قرار می‌گیرد.

امروز همچنین نساجی در شهر سرچشمه دست به کار بزرگی زد و سه امتیازی شیرین مقابل مس رفسنجان کسب کرد تا صعود دو رتبه‌ای در جدول داشته باشد و در جایگاه هشتم قرار بگیرد. هوادار هم توانست تراکتور 10 نفره را با یک گل شکست دهد و 12 امتیازی شد. شاگردان کمالوند دیگر تیم پیروز هفته یازدهم بودند و توانستند فجرسپاسی را با دو گل شکست دهند. نفتی‌های مسجدسلیمان موقتاً یک رده در جدول صعود کردند و در جایگاه چهاردهم قرار گرفتند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.