نیمه نخست دیدار پرسپولیس - ذوب‌آهن از هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با نتیجه تساوی به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار دو تیم پرسپولیس و ذوب‌آهن اصفهان در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 17 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که نیمه نخست آن با تساوی بدون گل پایان یافت.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، علی نعمتی، مهدی شیری، علی شجاعی، محمد شریفی، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، وحید امیری، امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر.

ترکیب ذوب‌آهن: پارسا جعفری، امیر حسین صدقی، حامد نورمحمدی، محمد قریشی، پویا پورعلی، محمد سلطانی‌مهر، رضا خالقی‌فر، میلاد جهانی، آرمان قاسمی، سجاد دانایی و محمد خدابنده‌لو.

داور: سیدمهدی سیدعلی

دقیقه 9: محمد شریفی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که ضربه زمینی او را جعفری به آغوش کشید.

دقیقه 17: میلاد جهانی از سمت چپ و داخل محوطه جریمه پرسپولیس پاسی به دهانه دروازه این تیم داشت که موقعیت خطرناکی ایجاد شد، اما خالقی‌فر نتوانست از این توپ بهره‌ای ببرد.

دقیقه 22: محمد خدابنده‌لو با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 33: حضور کم تعداد پرسپولیسی‌ها در یک سوم دفاعی ذوب‌آهن با پاسکاری عیسی آل‌کثیر و امید عالیشاه همراه بود که در ادامه توپ به سیامک نعمتی رسید، اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 38: در صحنه‌ای داور مسابقه خطای هند محمد شریفی را اعلام کرد که این بازیکن شدیداً نسبت به این موضوع معترض شد تا داور او را با کارت زرد جریمه کند.

دقیقه 42: عیسی آل‌کثیر در محوطه جریمه ذوب‌آهن صاحب توپ شد که ضربه این بازیکن بی دقت بود و از بالای دروازه راهی اوت شد.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.