سرمربی هوادار می‌گوید نباید برد مقابل تراکتور تیمش را از روند رو به رشدی که دارد باز دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هوادار و تراکتور امروز (جمعه) در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف هم رفتند که این دیدار با شکست یک بر صفر تبریزی‌ها به پایان رسید.

رضا عنایتی، سرمربی هوادار در نشست خبری پس از بازی اظهار کرد: فکر می‌کنم امروز فوتبال جان‌داری از هر دو تیم دیدیم. شرایط زمین به ما اجازه نداد فوتبالی که دوست داشتیم را بازی کنیم ولی به مجموعه خودم تبریک می‌گویم. بازیکنانم تمام توانشان را برای موفقیت گذاشتند. ما مقابل یک تیم بزرگ بازی داشتیم و مثل بازی گذشته حتی یک موقعیت به این تیم ندادیم.

او ادامه داد: این نشان می‌دهد که بازیکنانم به یک خودباوری رسیده‌اند و در فاز دفاعی خوب عمل می‌کنند. ما تا فردا می‌توانیم خوشحال باشیم. ان‌شاءالله روندی که از ابتدای فصل شروع کردیم را ادامه دهیم تا در پایان به هدفمان برسیم.

سرمربی هوادار در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان او به ایده‌آل‌هایش نزدیک شده‌اند، گفت: اسکلت تیم برای فصل گذشته است و الان 12- 13 بازیکن داریم که طی یک سال گذشته با ما بودند و مشکلی نداریم. بازیکنانی که گرفتیم هم تاکتیک پذیر هستند و کارهایشان را به نحو احسن در زمین انجام می‌دهند.

عنایتی در پایان گفت: با بازگشت مصدومانمان می‌توانیم بهتر عمل کنیم. من از تلاش بازیکنانم راضی هستم ولی هنوز به ایده‌آل من نرسیده‌اند و باید تلاش کنیم. این برد نمی‌تواند به روند رو به رشد ما اثر بگذارد و به دنبال شرایط بهتر در جدول رده‌بندی هستیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.