دو تن از بازیکنان خط میانی استقلال که در فصل بیست و یکم لیگ برتر عملکرد ضعیفی نسبت به نام و نشان شان در این تیم داشتند امین قاسمی نژاد و آرش رضاوند بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امین قاسمی نژاد بازیکن جنجالی که فصل قبل در تیم شهرخودرو مشهد توپ می‌زد در ابتدای فصل جاری لیگ برتر تحت عنوان پر سر و صداترین نقل و انتقال لیگ برتری و در حالی که گفته می شد قرار است به تیم پرسپولیس بپیوندد به استقلال آمد تا فرزاد مجیدی برادر سرمربی استقلال در مصاحبه‌ای مهم که حالت کری خوانی برای رقیب همشهری تیم استقلال را داشت اعلام کند آبی ها دربی نقل و انتقالات را برده اند.

اما این بازیکن پس از پیوستن به استقلال با عملکرد ضعیفی در این تیم ظاهر شد و تنها در هفت مسابقه به مدت ۲۰۶ دقیقه به میدان رفت. قاسمی‌نژاد فقط در دو دیدار مقابل فجرسپاسی و نساجی مازندران از ابتدا در ترکیب این تیم به میدان رفته و در همان دو دیدار نیز به ترتیب در دقایق ۶۱ و ۷۴ تعویض شده است. قاسمی نژاد در دیدار جام حذفی مقابل نود ارومیه نیز توانست یک بازی کامل را برای استقلال به پایان برساند.

همین مسایل باعث شد تا خبرنگاران در نشست خبری پیش از بازی استقلال مقابل تیم قبلی قاسمی نژاد از مجیدی درباره او سوال کنند که البته سرمربی استقلال به دفاع از خرید جنجالی تیمش پرداخت و در خصوص عملکرد امین قاسمی نژاد و دلایل افت او گفت: «امین بازیکن با اخلاق و با کیفیتی است اما ما تمریناتی انجام می‌دهیم و با توجه به آمادگی شان از بازیکنان استفاده می‌کنیم و به موقع نیز از او استفاده خواهیم کرد».

یکی دیگر از بازیکنان مورد بحث هفته های اخیر استقلال آرش رضاوند است. بازیکنی که فصل گذشته در ۲۲ بازی استقلال برای این تیم به میدان رفت و اثرگذاری نسبتا خوبی هم در روند نتیجه گیری تیمش داشت. اما او در سال جدید گرچه در خیلی از مسابقات به عنوان بازیکن فیکس در ترکیب اصلی حضور داشت اما عملکرد ضعیفش باعث شده تا انتقادات زیادی در فضای مجازی به ویژه از سوی هواداران استقلال نسبت به وی مطرح شود.

سرمربی استقلال در همین ارتباط و درباره انتقاد از این بازیکن در فضای مجازی نیز گفت: «اصلا به فضای مجازی کاری ندارم. اگر بازیکنی آماده باشد از آن استفاده می کنم. ما تمرینات تیم را به دقت زیر نظر داریم و کادر فنی بهترین تصمیم گیرنده در مورد بازی کردن بازیکنان است. به این مسائل حاشیه‌ای هم توجهی نداریم».

به نظر می رسد فرهاد مجیدی اگر هم قصد کنار گذاشتن یکی از این دو بازیکن یا هر دوی آنها را در نیم فصل داشته باشد فعلاً با در نظر گرفتن هفته‌های باقی‌مانده تا شروع فصل نقل و انتقالات زمستانی، قصد ندارد روحیه بازیکنانش را از بین ببرد.

با توجه به دیدارهای باقیمانده استقلال مقابل تیم هایی مانند آلومینیوم اراک، فولاد خوزستان، مس رفسنجان و هوادار، فرهاد مجیدی با توجه به احتمال محرومیت و مصدومیت بازیکنان تیمش ریسک نمی کند تا شرایط روحی بازیکنانی که گفته می شود در لیست خروجی قرار گرفته اند را پایین بیاورد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.