رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: قرارداد اسکوچیچ در زمان سرپرستی بنده در فدراسیون فوتبال به صورت ریالی امضا شده و این قرارداد تغییری نداشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

چند روز پیش صفی الله فغانپور معاون حقوقی پیشین فدراسیون فوتبال اعلام کرد: قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال بعد از تنظیم و در زمان ترجمه از ریال به دلار تبدیل شده است.

حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ که پیش از این سرپرست فدراسیون فوتبال بوده است، امروز شنبه در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران اظهار داشت: زمانی که بنده سرپرست فدراسیون فوتبال بودم پس از پیشنهاد اینجانب و با تایید کمیته فنی و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، آقای دراگان اسکوچیچ را برای هدایت تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران انتخاب کردیم. با توجه به شرایط سخت اقتصادی و افزایش نرخ ارز در کشور قرارداد سرمربی تیم ملی را به صورت ریالی تعیین کردیم. این قرارداد توسط تیم حقوقی فدراسیون فوتبال تنظیم و امضا شد.

سرپرست سابق فدراسیون فوتبال افزود: برخلاف شایعه سازی برخی افراد این قرارداد هیچ گونه تغییری نداشته و مبلغ قرارداد اسکوچیچ به ریال است. متن قرارداد همان متن تایید شده توسط تیم حقوقی است که به امضای سرمربی تیم ملی هم رسیده، اصل قرارداد در فدراسیون فوتبال موجود و در حال اجراست. این قرارداد به دستگاه‌های نظارتی نیز ارسال گردیده لذا این موضوع به ارکان محترم قضایی فدراسیون فوتبال جهت بررسی و اقدام قانونی ارسال نموده‌ایم. بهتر است افرادی که مدعی تغییر در قرارداد ریالی به دلار اسکوچیچ هستند این نسخه را منتشر کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.