در هفته های اخیر در فضای مجازی شایعه شده بود که فرهاد مجیدی در تعطیلات زمستانی دو بازیکن اسمی را وارد لیست فروش خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اما از اردوی استقلال خبر می رسد فرهاد مجیدی چنین تصمیمی را به باشگاه ابلاغ نکرده است و به طور رسمی حتی به بازیکنانش گفته است تمامی این اخبار دور از واقعیت است و اگر بخواهد بازیکنی را از لیست تیم کنار بگذارد در تعطیلات زمستانی تصمیم خواهد گرفت. او هم چنین به شاگردانش یادآور شد همه این اخبار دور از واقعیت است چرا که هفته های متمادی به پایان نیم فصل باقی مانده است و هیچ مربی ای در این برهه از زمان لیست فروش و خرید تیمش را تنظیم نمی کند که من دومی باشم. 

حضور وریا غفوری در کمیته اخلاق هم منجر به این شد که شایعه شود فدراسیون فوتبال به باشگاه استقلال تکلیف کرده وریا غفوری دیگر نباید برای تیم آبی بازی کند و باید به یک تیم معمولی برود تا ازتوجه ها دور شود! در حالی که این خبر هم دور از واقعیت است و اصلا رایی در خصوص وریا از سوی کمیته اخلاق صادر نشده است. از سویی کمیته اخلاق در مورد تخلفات اشخاص رای صادر می کند و این طور نیست که چنین تصمیمی را برای بازیکن خاطی بگیرد. 

استقلال هم اکنون با ۲۵ امتیاز از ۱۱ بازی در صدر جدول قرار دارد و ۵ بازی در لیگ برتر و یک بازی در جام حذفی تا تعطیلات زمستانی پیش رو دارد و فرهاد مجیدی اعلام کرده در پایان این بازی در مورد لیست ورود و خروج تیم تصمیم خواهد گرفت. فرهاد مجیدی هم چنین به این نکته اشاره کرده شاید عملکرد تیم در بازی های باقی مانده به گونه ای باشد که همه بازیکنان را برای دور برگشت بازی ها حفظ کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.