جدال تیم های ذوب‌آهن و تراکتور، جنگ تیم های بازنده است که اصلا در این فصل اصلا نتایج خوبی نگرفته اند و هر دو مربی در خطر اخراج قرار دارند. هم سولدو می داند این نتایج به درد تبریزی ها نمی خورد و هم تارتار می داند چنین نتایجی برای باشگاه مورد قبول نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم های یازده امتیازی جدول درحالی به مصاف هم می روند که هر دو مربی تحت فشار هستند. تراکتوری ها پس از کلی مربی عوض کردن در به سولدو رسیده اند و خیلی امیدوار بودند که با این مربی خارجی به آنچه که می خواهند برسند، ولی تا الان این اتفاق رخ نداده و تیم پرهوادار تبریزی فعلا برای بقا دست و پا می زند.

در سوی مقابل شرایط برای ذوب‌آهن نیز مثل تراکتور است و مهدی تارتار با آن همه سر و صدایی که به اصفهان رفت، تا الان کار خاصی انجام نداده و مثل فصل گذشته‌ کارش برای بقا کشیده است. مسوولان باشگاه ذوب‌آهن به امید سهمیه گرفتن و آرامش داشتن به سراغ تارتار رفته اند که تا الان این مربی آنها را نا امید کرده که اگر بخواهد همین روند را ادامه دهد باید فکر رفتن باشد. حال اینکه تا کی پای او بایستند و برکنارش نکنند مشخص نیست، ولی فراموش نکنید همین الان مهدی رجب زاده بیخ گوش تارتار قرار گرفته که شاید ذوبی ها بدشان نییاد به سراغ کاپیتان سابق بروند و او را جانشینش کنند.

با این حال تا الان هر دو تیم و هر دو مربی هنوز کار خاصی برای هواداران و باشگاه نکرده اند که اگر بخواهند این بازی را هم ببازند، احتمالا کارشان به نیم فصل دوم نکشد.

علی مسعودی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.