سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: مقصر باخت مقابل صنعت نفت آبادان من هستم و بازیکنان تلاش خود را کردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته دوازدهم لیگ برتر با حساب ۳ بر یک آلومینیوم اراک را شکست داد. رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در نشست خبری بعد از این بازی، اظهارکرد: به تیم نفت آبادان تبریک می‌گویم. ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی را خوب شروع کردیم و می‌توانستیم حتی به گل برسیم. سپس نفت بازی را به دست گرفت و شرایط به صورتی شد که گل اول را خوردیم که با تغییر سیستم توانستیم گل خورده را جبران کنیم.

او بیان کرد: برای برد به آبادان آمده بودیم اما امروز نسبت به بازی‌های قبلی‌مان ناهماهنگ و بی‌نظم بازی کردیم. زمانی که نفت گل دوم را زد، مجسمه آقای دهداری کنار زمین گذاشته شده بود که آن را نگاه می‌کردم. باید احترام دهداری حفظ شود اما در گل دوم که بازیکن ما مصدوم شده بود حتی خود بازیکنان نفت می‌گفتند که توپ را بیرون بزنید اما شرایط  به صورتی بود که ما گل دوم را دریافت کردیم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: در کل شرایط خودمان و بی‌نظمی‌مان باعث شد که نتوانیم از این بازی امتیاز بگیریم. به تیم داوری هم تبریک می‌گویم و داوری عالی بود.

وی بیان کرد: این بازی تمام شد و اولین باخت ما بود و ان‌شاءالله آخرین باخت ما باشد. مقصر باخت هم من بودم و بازیکنان تلاش خود را کردند. نظم دفاعی‌مان مشکل نداشت و نظم  تیمی‌مان خوب نبود. احساس کردم بازیکنانم با غرور به زمین می‌روند و فکر می‌کردند از اول بازی را برده‌اند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.