باشگاه سپاهان بعد از شکست مقابل پرسپولیس که سومین باخت متوالی این تیم اصفهانی بود اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سایت باشگاه سپاهان اصفهان بعد از شکست مقابل پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر، نوشت: «با احترام به احساسات پاک و همیشه سازنده هواداران طلایی‌دل، بدینوسیله مراتب عذرخواهی صمیمانه بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان را به جهت اتفاقات تلخ سه هفته اخیر اعلام نموده و وفق مقررات جاری باشگاه اقدامات لازم در مورد تیم اعمال خواهد شد.

قابل ذکر است علیرغم انجام بازی‌های چشم نواز، فنی و خلق موقعیت‌های عالی در هر مسابقه که انتظار داریم تداوم و استمرار یابد. لازم است با اندیشه‌های اصلاح‌گر و تحول آفرین کادر تیم به رهبری سرمربی محترم آقای محرم نویدکیا و دستیاران  ایشان و همچنین حمایت‌های مشفقانه و دلسوزانه شما هواداران عزیز مسیر اقتدار همیشگی تیم فوتبال مجدداً محقق گردد.

شخصیت حرفه‌ای باشگاه بزرگ باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و تیم فوتبال این باشگاه که در سال میلادی پیش رو به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران  در آسیا حضور خواهد داشت، ایجاب می‌کند به اتکای شرایط حرفه‌ای این باشگاه و اقدامات اداری، اجرایی و فنی آن با همت مردانه بازیکنان ترسیم‌گر موفقیت تام و جبران مافات و چند هفته بد گذشته باشند.

به امید خدا به همت شما و سپاس از صبوری و همدلی هواداران با صلابت و دلسوز

روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان

هشتم دیماه سال 1400»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.