امید عالیشاه که در دیدار با سپاهان دچار مصدومیت شد، طبق گفته پزشکان پرسپولیس بازی بعدی تیمش برابر تراکتور را از دست داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آیا امید عالیشاه می تواند تیمش را مقابل تراکتور همراهی کند؟

به گزارش پارس فوتبال، امید عالیشاه اواخر نیمه نخست بازی با سپاهان، به دلیل مصدومیت نتوانست به بازی ادامه دهد و از میدان خارج شد.

بعد از آنکه او ام آر آی داد، گویا شرایط این بازیکن به شکلی است که او دیدار بعدی تیمش – بازی با تراکتور که دوشنبه برگزار خواهد شد – را از دست داده و نمی‌تواند تیمش را در این بازی همراهی کند.

به گفته پزشک پرسپولیس، عالیشاه از ناحیه چهارسر ران آسیب دیده و باید دوران مصدومیت خود را طی کند تا شرایط حضور در تمرینات و مسابقات را پیدا کند.

عالیشاه که در بازی مقابل سپاهان در ترکیب اصلی پرسپولیس حضور داشت، تا زمانی که در زمین بود نمایش خوبی داشت و حسابی خط دفاع سپاهان را آزار داد و حالا باید دید در نبود این بازیکن – که سابقه حضور در تراکتور را دارد – یحیی گل‌محمدی از کدام یک از نفراتش در این بازی استفاده خواهد کرد.

آیا وحید امیری جای عالیشاه بازی خواهد کرد یا سرمربی پرسپولیس ترجیح می‌دهد برای اولین بار به منوچهر صفروف بازی دهد و سیامک نعمتی را در خط میانی بازی دهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.