تفاوت بزرگ محمد دانشگر با فصول قبل، بی حاشیه بودن این بازیکن در بازی ها و تمرینات استقلال است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یکی از رکوردداران اخراج از تمرینات و کنار گذاشته شدن توسط سرمربیان مختلف استقلال، محمد دانشگر است. مدافعی که در چند دوره مختلف به دلیل برخی مشکلات و حواشی از حضور در تمرینات محروم شد و هر بار با جرایم انضباطی و دسته گل، به اردوی تیم بازگشت.

او از زمان وینفرد شفر گرفته تا دوره استراماچونی و مجیدی به دلیل شیطنت های خاص خودش، جریمه و محروم شد و حتی فرهاد مجیدی نیز قید استفاده از این بازیکن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را زد ولی از آن زمان تاکنون، این بازیکن کوچکترین مشکل انضباطی نداشته است.

دانشگر که به خوبی می داند اصطلاحا چوب خط او نزد کادرفنی و مدیران استقلال پر شده، در فصل جدید و نیم فصل دوم لیگ قبل کاملا سر به زیر و بدون حاشیه در خدمت تیمش بوده است. بازیکنی که هر گاه در ترکیب آبی ها بوده، توانسته است انتظاراتی که از او می رفته را برآورده کند و به تیمش کمک کند.

می توان یکی از دلایل موفقیت استقلال در خط دفاع و ثبت کلین شیت های این فصل را، تلاش های محمد دانشگر و کمک او به یزدانی و مرادمند برای سر و سامان بخشیدن به خط دفاعی آبی ها نامید. بازیکنی که برخلاف فصول قبل، بدون کوچکترین حاشیه ای حتی با رسانه ها نیز مصاحبه ای انجام نمی دهد و سرش گرم کار خودش است و این همان دانشگری است که کادرفنی و هواداران استقلال انتظار دارند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.