بازگشت مهدی طارمی هر چند خبر خوشحال کننده ای برای هواداران پرسپولیس محسوب می شود اما در شرایط طبیعی دغدغه های ذهنی برانکو را برای پلان تاکتیکی تیمش با چالش بزرگی مواجه کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بازگشت مهدی طارمی به ترکیب اصلی شرایط ویژه ای را برای دو بازیکن این تیم ایجاد خواهد کرد؛ وحید امیری که پیش از این برانکو از او به عنوان یکی از مهاجمان تیمش نام برده بود با حضور مهدی طارمی یک خط عقب تر و در پست وینگر چپ به کار گرفته خواهد شد و این در حالی است که پرسپولیسی ها در فصل گذشته با حضور امید عالیشاه در این پست یکی از بهترین های لیگ را به خود اختصاص داده بودند و شماره 2 سرخپوشان موفق شد عنوان بهترین پاسور لیگ را کسب کند.

با حضور مهدی طارمی اما آقای گل فصل گذشته در شرایط طبیعی در کنار علی علیپور قرار خواهد گرفت تا جنگ بزرگ در پست وینگر چپ و بین امید عالیشاه و وحید امیری برای تصاحب جایگاه در ترکیب اصلی اتفاق بیفتد. وحید امیری که شاه مهره نقل و انتقالات محسوب می شد با حضور در پرسپولیس نمی خواهد نیمکت نشین شود و جایگاهش در تیم ملی را دست دهد و عالیشاه نیز با توجه به عملکرد قابل تحسین اش در فصل گذشته در این پست جایگاهش را به این بازیکن تعارف نخواهد کرد تا اینگونه چالش بزرگ تاکتیکی برای تیم برانکو رخ دهد و باید دید تصمیم و استراتژی سرمربی کروات در این زمینه چیست. پستی که البته احمد نوراللهی نیز یکی از کاندیداهای حضور در آن محسوب می شود.

منبع : افکار

 

انتهای پیام/