استقلال یک بازی دشوار را از هوادار برد و در آغاز دور برگشت به صدرنشینی‌اش در جدول رده‌بندی ادامه داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با این وجود برد مهم آبی‌ها تحت تاثیر اظهارات جنجالی فرهاد مجیدی در پایان مسابقات قرار گرفت. حتما حرف‌های سرمربی استقلال را خوانده‌اید و از چند و چون کار با خبرید. مجیدی از دراگان اسکوچیچ بابت عدم استفاده از سیاوش یزدانی در ترکیب اصلی تیم ملی به شدت انتقاد کرده و حرف‌هایی زده که حقیقتا مایه تعجب است. مهم‌ترین و در عین حال شگفت‌انگیزترین بخش از اظهارات مجیدی جایی است که گفته: «یک انگشت سیاوش یزدانی به کل مدافعان تیم ملی می‌ارزد.»

حرف‌های فرهاد واکنش‌های زیادی را به دنبال آورده و موافقان و مخالفان به صف شده‌اند. طبیعی است که عمده حامیان مجیدی، در زمره هواداران سرسخت استقلال باشند. با این همه، حتی بین خود آنها هم رگه‌هایی از تردید و تزلزل در مورد ادبیات سرمربی آبی‌ها دیده می‌شود. فارغ از این که اصلا مجیدی درست گفت یا نه، باید پرسید اساسا این مدل حرف زدن در شأن سرمربی استقلال هست یا نه؟ یعنی واقعا یک سرمربی نامدار لیگی باید به خاطر بازی نکردن شاگردش در تیم ملی چنین الم‌شنگه‌ای به پا کند؟

استقلال امسال در مسیر فتح جام قرار گرفته و بعد از 10 سال حتی عنوان قهرمانی نیم‌فصل را هم به دست آورده است. این تیم شرایط خوبی دارد و هوادارانش امیدوارند بتواند به سال‌های حسرت و ناکامی پایان بدهد. با این همه، کاش فرهاد مجیدی اجازه بدهد دیگران هم تیمش را دوست داشته باشند. این مدل افراط و منم منم کردن، نتیجه‌ای جز ایجاد دافعه برای غیر استقلالی‌ها ندارد. رفتارهای فرهاد ممکن است برخی را به این نتیجه برساند که ظرفیت روحی لازم برای کسب عنوان قهرمانی نزد سرمربی آبی‌ها وجود ندارد. بنابراین کاش فرهاد کمی مهربان‌تر باشد و با فروتنی بیشتری رفتار کند. کاش او به دوست داشته شدن استقلال و مقبولیت عمومی این تیم بیشتر کمک کند. می‌دانیم که خواسته سختی است، اما امیدواریم سرمربی استقلال آن را جدی بگیرد!

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.