باشگاه پرسپولیس برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید باید علاوه بر باشگاه پدیده، رضایت دروازه‌بان سابق این باشگاه را نیز جلب کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه پرسپولیس پس از پرداخت مطالبات اوساگونا و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی بین‌المللی این باشگاه، حالا با مشکلی جدید برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید مواجه شده است.

سرخپوشان که با بدهی‌های متعدد داخلی مواجه هستند، طبق آئین نامه جدید فدراسیون فوتبال باید بدهی های خود به طلبکاران داخلی را نیز پرداخت کند که در این زمینه بدهی حدود 8 میلیاردی به باشگاه پدیده (بابت رضایت نامه گل‌محمدی) و بدهی 2.5 میلیاردی به علیرضا بیرانوند از جمله مهم‌ترین چالش‌های پیش رو باشگاه پرسپولیس است.

پرسپولیس در همین راستا یا باید بدهی طلبکاران داخلی را پرداخت کنند یا با آن‌ها به توافق برسند. مشکلی که در فصل های گذشته نیز گریبان سرخپوشان را گرفته بود اما مدیران این باشگاه در آن مقطع با دادن ضمانت به کمیته وضعیت این مشکل را برای ثبت قرارداد بازیکنان حل کرده بودند. 

باشگاه پرسپولیس چند روز پیش خبر از توافق با مدیران باشگاه پدیده داده بود و حالا باید دید در ماجرای بیرانوند این باشگاه با این بازیکن به توافق خواهد رسید یا خیر.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.