مدافع تیم ملی فوتبال ایران که به دلیل پارگی رباط صلیبی چند ماهی دور از میادین خواهد بود، امروز در کنار بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تمرین کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار برابر آلومینیوم اراک در هفته هجدهم لیگ برتر از ساعت 16 امروز (پنجشنبه) در زمین نفت تهرانسر برگزار شد.

* پیش از آغاز تمرین، جلسه فنی برگزار شد و نکات لازم از سوی کادر فنی از طریق تصاویر ویدئویی به بازیکنان منتقل شد.

* سپهر حیدری بازیکن سال‌های نه چندان دور پرسپولیس، در محل تمرین قرمزپوشان حاضر شد و با اعضای تیم گفت‌وگو و برای آنها در بازی فردا و همچنین بازی‌های پیش رو، آرزوی موفقیت کرد.

* تمرین با گرم کردن زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز شد و آقاوسط در قالب سه گروه در برنامه بود. در بخش بعدی، کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در دستور کار قرار گرفت.

* تمرین حدود یک ساعت به طول انجامید و بازیکنان بعد از سرد کردن بدن‌ها و استراحت و وقفه‌ای کوتاه، راهی هتل شدند تا در اردوی پیش از بازی برابر آلومینیوم اراک شرکت کنند.

* مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع تیم ملی که به دلیل مصدومیت و پارگی رباط صلیبی، چند ماهی از میادین فوتبال به دور بوده است، امروز با هماهنگی کادر فنی پرسپولیس در تمرین حاضر شد و در کنار پرسپولیسی‌ها تمرین کرد. قرار است این بازیکن تا رسیدن به شرایط آمادگی خود در تمرینات سرخپوشان حضور یابد.

بیشتر بخوانید

تیم فوتبال پرسپولیس , مرتضی پورعلی‌گنجی , تیم فوتبال پرسپولیس , مرتضی پورعلی‌گنجی , تیم فوتبال پرسپولیس , مرتضی پورعلی‌گنجی , تیم فوتبال پرسپولیس , مرتضی پورعلی‌گنجی , تیم فوتبال پرسپولیس , مرتضی پورعلی‌گنجی ,

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.