تیم های استقلال تهران و تراکتور تبریز یکی از بازی های مهم هفته هجدهم را فردا برگزار می کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم های تراکتور و استقلال در حال هفته‌ هجدهم را برگزار می کنند که قرمز پوشان تبریزی به دنبال بقا در لیگ هستند و آبی پوشان تهرانی به دنبال حفظ صدر جدول و رسیدن برای قهرمانی‌‌. بازی رفت را استقلال یک بر صفر به برتری رسید که در آن مسابقه فیروز کریمی هدایت تراکتور را برعهده داشت. البته‌ در بازی رفت، وریا غفوری یک پنالتی نیز از دست داد که از همان بازی کادر فنی تصمیم گرفت کم کم یامگا را به عنوان پنالتی زن اول انتخاب کند.

استقلال پس از یک پیروزی خفیف مقابل ذوب‌آهن پا به دیدار با تراکتوری می گذارد که این تیم نیز با یک شکست مشابه یک بر صفر برابر نفت آبادان به خانه برگشته است.

 شاگردان سولدو با کلی بازیکن کرونایی به مصاف نفت آبادان رفته بودند که نتیجه را واگذار کردند. حال این تیم برای بقا راهی جز پیروزی مقابل‌ صدرنشین لیگ را ندارند و اگر می خواهند، کارشان به اما و اگر نکشد، باید در خانه‌ امتیاز بگیرند. آنها مقابل‌ تیمی قرار می‌گیرند که با پیروزی‌های اقتصادی به سمت قهرمانی پیش می روند.

تراکتور در زمین خودش به دنبال متوقف کردن استقلال است که اگر بتواند این کار را انجام دهد، به جز خودش تیم‌های پرسپولیس و سپاهان را نیز خوشحال خواهد کرد. تیم‌هایی که شانه به شانه با استقلال حرکت می کنند و منتظر لغزش تیم مجیدی هستند.

نویسنده: علی مسعودی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.