یکی از بازی های حساس هفته‌ بیستم لیگ برتر، دیدار تیم‌های پرسپولیس و مس رفسنجان است که سرخپوشان تهرانی برای رسیدن به رتبه‌ اول تلاش می کنند و نارنجی پوشان رفسنجانی برای رسیدن به رتبه سوم جدول.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شاید حساس ترین بازی هفته بیستم همین دیدار تیم‌های دوم و چهارم جدول باشد. شرایط جدول به گونه‌ای است که اگر سپاهان در تبریز امتیاز از دست بدهد و مس رفسنجان مقابل‌ پرسپولیس به برتری برسد این تیم جای سپاهان را در مکان سوم خواهد گرفت. تیمی که تا الان پدیده لیگ بوده و عزم خود را جزم کرده تا لقب بهترین تیم شهرستانی را به خود اختصاص دهد. شاگردان محمد ربیعی در نیم فصل اول یقه همه مدعیان را گرفتند و می خواهند نیم فصل دوم نیز همین روند را تکرار کنند. بازی دو تیم پرسپولیس و مس در نیم فصل اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید که اگر شاگردان گل محمدی دنبال همین نتیجه باشند، شاید فاصله شان با صدر جدول بیشتر شود.

پرسپولیس هفته‌ گذشته مقابل گل گهر به تساوی یک بر یک رسید و دو امتیاز حساس را از دست داد تا فاصله‌ اش با استقلال به ۵ امتیاز برسد. این تیم دوست ندارد باز هم امتیاز از دست که قطعا فوتبال تهاجمی را به نمایش خواهد گذاشت. البته‌ مسی ها نیز در اکثر بازی ها نشان‌ داده اند به فوتبال رو به جلو علاقه دارند که به همین دلیل است، به همراه استقلال بهترین خط حمله را به خودشان اختصاص داده اند. اینکه تقابل پدیده لیگ با تیم دوم جدول را چه تیمی برنده‌ می شود، باید تا دوشنبه صبر کرد.

علی مسعودی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.