به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر روز جمعه تا شنبه پیگیری خواهد شد و این رقابت ها در شرایطی انجام میشود که اکثر آنها از حساسیت خاصی برخوردار است.

آلومینیوم _ذوب آهن/این بار خط بیخ گوش خطیبی 

این دیدار در شرایطی انجام میشود که رسول خطیبی با گذشت شش هفته از نیم فصل دوم رقابت ها هنوز نتوانسته آلومینیوم را به شرایط مطلوب نیم فصل اول برگرداند و از هفته شانزدهم تا بیست و یکم موفق به کسب سه امتیاز نشده است.

درسوی مقابل مهدی تارتار با پیروزی در مقابل فولاد انگیزه مضاعف دارد تا از بحران آلومینیوم نهایت استفاده را ببرد و خودش را به میانه های جدول برساند.

نساجی _سپاهان / کارسخت نساجی مقابل سپاهان جان گرفته

این رقابت ازاین جهت اهمیت دارد که شاگردان نوید کیا هفته گذشته موفق به کسب سه امتیاز مقابل فجر شدند و باتوجه به توقف پرسپولیس درمقابل صنعت نفت آبادان این فرصت را پیدا کردند تا شانس خودشان را برای نایب قهرمانی امتحان کنند.

نساجی هفته پیش توانست ترمز پیکان را بکشد و خودش را برای دیدار دشوار مقابل طلایی پوشان آماده کند ساکت الهامی برای کسب سه امتیاز راهی ورزشگاه امام رضا میشود و سپاهان در پی کم کردن فاصله با پرسپولیس است.

فولاد خوزستان _تراکتور/ ساغلام و یک چالش جدی با جواد

فولاد و تراکتور در شرایطی به مصاف هم خواهند رفت که ساغلام به تازگی هدایت تراکتور را در دست گرفته تا پرشور های تبریزی را در لیگ نگه دارد و نکونام اگرچه شانس رسیدن به رتبه های بالاتر جدول را دارد، اما اعلام کرد به دنبال موفقیت در آسیاست و تا حد امکان لیگ را فدای این تورنمت حساس میکند.

حالا باید تقابل ساغلام با نکونام چه نتیجه ای خواهد داشت؟

گل گهرسیرجان _ پیکان/ امیر دو امتیاز را پس می گیرد؟ 

شاگردان ژنرال هفته گذشته با حواشی زیاد مغلوب تفکرات مجیدی شدند و در صدد این هستند تا باکسب سه امتیاز مقابل پیکان خودشان را در رده های بالای جدول نگه دارند. این بازی حکم بازی انتقامی برای قلعه‌نویی دارد تا شاید دو امتیاز کسر شده دیدار رفت را از پیکان بگیرد.

 ام مجتبی حسینی برای رسیدن به جایگاه پنجم جدول تنها دو امتیاز با گل گهر فاصله دارد که در هفته بیست و دوم می تواند از این فرصت استفاده کند و خودش را به یک پله بالاتر برساند. 

هوادار _ مس رفسنجان/ جنگ پدیده های لیگ

 جدال با انگیزه های مس و هوادار در شرایطی به رقابت بایکدیگر میپردازند که رضا عنایتی در مطلوب ترین حالت خود قرار دارد و توانسته هوادار را به میانه های جدول برساند عنایتی درتلاش است با کسب حداکثر امتیازات در نیم فصل دوم فصل را با رتبه ای درخور شان به پایان برساند.

 در سوی مقابل مس رفسنجان هم پس از شکست مقابل پرسپولیس برای دومین بار پیاپی مقابل نفت مسجد سلیمان متوقف شد تا محمد ربیعی با انگیزه بیشتر آماده شکست هوادار باشد و باتوجه به دیدار دشوار سپاهان این فرصت را پیدا می کند که خودش را به یک قدمی طلایی پوشان برساند.

پدیده خراسان _ فجرسپاسی/ جدال بحران زده ها با کدام مربی؟

دیدار پدیده و فجر سپاسی پس از دیدار صنعت نفت آبادان و استقلال از حساسیت بالایی برخوردار است چرا که هر دو تیم در قعر جدول رقابت ها به سر میبرند و در تلاش هستند خودشان را در لیگ برتر نگه دارند. اگرچه شرایط پدیده بحرانی تر از فجر سپاسی است، اما شیرازی ها دو روز مانده به دیدار حساس خود دست به تغییر سرمربی زدند و پدیده این شانس را دارد تا رقیب متزلزل خود را از پیش رو بردارد و شانس خودش برای ماندن در لیگ را بیشتر کند.

شادی بخشی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.