سرمربی صنعت نفت آبادان می‌گوید نگاه فوتبال ایران به بازی مقابل تیمش مقابل استقلال است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا منصوریان، سرمربی صنعت‌نفت آبادان، پیش از بازی تیمش مقابل استقلال در هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: با توجه به عملکردی که مقابل پرسپولیس داشتیم، شرایط به مراتب سخت‌تر خواهد بود چون مسئولیت سختی با پیروزی مقابل سرخ‌ها به تیم ما متحول شده است و ما به خودمان افتخار می‌کنیم که توانستیم لبخند به لب هواداران و خوزستانی‌ها بیاوریم.

او ادامه داد: ما بعد از برد مقابل پرسپولیس، کاملا روی آنالیز بازی مقابل استقلال هستیم و کادر فنی در حال بررسی فنی بازی پیش رو است و سه جلسه فنی فشرده با تیم داریم. می‌دانم بازی سختی داریم و نگاه فوتبال ایران به این بازی است. امیدوارم بازیکنان ما سربلند بیرون بیایند.

منصوریان افزود: امیدوارم هر کسی که زحمت می‌کشد، بهترین مزد را بگیرد و من به بازیکنان گفتم با توجه به اینکه عملکرد خوبی مقابل پرسپولیس داشتیم، باید روند خود را ادامه دهیم و کسی که حقش است، مسابقه را ببرد. بازی سختی می‌بینم و اگر بارندگی تاثیر منفی روی بازی نگذارد، فکر می‌کنم یک بازی خوبی را شاهد باشیم. بازیکن محروم نداریم اما چند بازیکن مصدوم داریم و امیدوارم در طی هفته مصدومان ما به تیم بازگردند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.