کمال کامیابی‌نیا با یک فرمول مشابه، 3 گل در این فصل زده و این هفته می‌توانست چهارمین گلش را هم جشن بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کمال کامیابی‌نیا در این فصل 4 شوت در چارچوب زده که 3 شوت او گل شد و دیگری را هم در این هفته دروازه‌بان نفت آبادان به طور معجزه‌آسایی گل نخورد. کامیابی‌نیا تا هفته دوازدهم، جایگاه ثابتی در ترکیب این فصل پرسپولیس نداشت. به او چند خط در میان بازی می‌رسید و معمولا گزینه اول یحیی گل‌محمدی نبود. تا اینکه کمال در آن مسابقه، تنها گل بازی با سپاهان را زد و دوباره در دل سرمربی جا باز کرد. 

کامیابی‌نیا در بازی با سپاهان، از ضعف امید نورافکن در عملکردهای دفاعی آگاه بود. در نتیجه، با قرار گرفتن در نقطه کور دفاع حریف، سانتر ارسالی از کنار زمین را با ضربه سر تبدیل به گل کرد. 

کمال کامیابی‌نیا این فرمول را در مسابقات بعدی هم پیاده‌سازی کرد. کامیابی‌نیا پس از این گل، اعتماد به نفسش بازگشت. او که تا پیش از اولین گل فصلش در هفته دوازدهم، فقط 2 مرتبه شانسش را با شوت امتحان کرده بود، برای زدن گل بعدی، 6 شوت دیگر هم زد. البته هیچ کدام از ضربات او در چارچوب نبود؛ تا اینکه دومین شوت در چارچوب این فصل کمال کامیابی‌نیا، دومین گل او را ثبت کرد.

کامیابی‌نیا برای زدن این گل از همان فرمول قبلی بهره برد. او نقطه کور دفاع نساجی را پیدا کرد، روی تقاطع خط محوطه شش قدم ایستاد و سانتر ارسالی را باز هم با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

 

 شم گلزنی کمال کامیابی‌نیا در ادامه فصل هم به کمک او آمد. بازیکنی که به خاطر همین توانایی، تا پیش از حضور یحیی گل‌محمدی در نفت تهران به عنوان هافبک تهاجمی بازی می‌کرد و با حضور یحیی، یک خط عقب‌تر رفته بود. سومین گل فصل کامیابی‌نیا هم با ضربه سر به ثمر رسید. مس رفسنجان، هدف بعدی کمال بود. در شرایطی که بازی با نتیجه تساوی دنبال می‌شد، گل‌محمدی اجازه حضور او در محوطه جریمه حریف را داد و کامیابی‌نیا هم اعتماد سرمربی‌اش را بی‌پاسخ نگذاشت.

حریف بعدی پرسپولیس، نفت آبادان بود. دوباره بازی برای پرسپولیس گره خورد و کمال کامیابی به کمک خط حمله رفت. شماره 11 پرسپولیس این فرصت را داشت که دوباره با جایگیری در نقطه‌ای که هیچ مدافعی حواسش به او نیست، گل تساوی را بزند. اما یک سوپرواکنش عجیب از فرزین گروسیان، آمار 100 درصد گل شدن شوت‌های در چارچوب این فصل کما کامیابی‌نیا را خراب کرد. او اولین دروازه‌بانی بود که در این فصل ضربه سر کمال را مهار کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.