رامین رضاییان یکی از خریدهای امیدوارکننده پرسپولیس در نیم فصل دوم بوده و توانسته در همین چند بازی، هواداران سرخ‌ها را به خودش و آنچه پیش روی تیم قرار گرفته امیدوار کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،
 رامین رضاییان از همان بدو حضور مجدد در پرسپولیس فیکس شد و تاکنون بازی‌های قابل قبولی ارائه داده است. در شرایطی که مهدی شیری از پرسپولیس جدا شده و سیامک نعمتی مصدوم است، رامین رضاییان موفق شده منوچهر صفروف را روی نیمکت میخ کند چرا که از نظر فنی  و کلاس بازی فاصله زیادی با این بازیکن جوان تاجیک دارد.
جدا از این در آستانه دربی، حضور رامین رضاییان یک دلگرمی بزرگ برای پرسپولیس، کادر فنی و هوادارانش خواهد بود. رضاییان مدافع راستی است که به خاطر علاقه و اشتیاق خانوادگی به حضور در پرسپولیس حتماً برای این بازی انگیزه‌های ویژه‌ای دارد. انگیزه رنگی و تاریخی مواجهه با تیم رقیب یک طرف و دیده شدن در این بازی بزرگ برای بازگشت به تیم ملی از سوی دیگر. رامین خوب می‌داند که با درخشش در این دربی یک شبه ره چندماهه را طی خواهد کرد و ضمن رسیدن به اوج محبوبیت بین هواداران پرسپولیس به درهای تیم ملی نزدیک‌تر خواهد شد چرا که بازی پنجشنبه حتماً ویترین بزرگی برای اسکوچیچ خواهد بود.
رامین رضاییان البته در دربی سابقه خوبی دارد. او به عنوان مدافع راست در دربی معروف 4 بر 2 یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند و در بازی دیگری که تیمش از حریف سنتی عقب بود، زمینه‌ساز گل دقیقه 96 شد که البته توپ در نهایت با برخورد به جری بنگستون وارد دروازه استقلال شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.