عزیزبک آمانوف که در مدت زمان کوتاه عضویت در استقلال توانسته است عملکرد خوبی داشته باشد، در اردوی تیم ملی کشورش حاضر شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 عزیزبک آمانوف بازیکن ازبکستانی و جوانی است که با تصمیم فرهاد مجیدی در نقل و انتقالات زمستانی به استقلال پیوست. وینگری که البته قابلیت بازی در چندین پست را دارد، در این مدت کم توانسته است نظر مثبت کادرفنی و هواداران این تیم را نیز به دست بیاورد.

پس از ناکامی تیم ملی ازبکستان در راهیابی به مرحله پایانی رقابت های مقدماتی جام جهانی، مدیران فدراسیون فوتبال این کشور تصمیم به تغییرات بر روی نیمکت تیم ملی کشورشان گرفتند و سرکو کاتانچ سرمربی سابق تیم ملی عراق، هدایت ازبکی ها را برعهده گرفت.

کاتانچ در نخستین تجربه حضور بر روی نیمکت ازبکستان، موفق شد سودان را با 3 گل شکست دهد. حالا این تیم قصد دارد از فیفا دی پیش رو نهایت استفاده را ببرد و در یک دیدار دوستانه به مصاف تیم ملی قرقیزستان برود.

عزیزبک آمانوف بازیکن استقلال نیز توانست نظر مثبت سرمربی تیم ملی کشورش را به دست آورد و در فهرست اخیر ازبکستان قرار بگیرد. او به همراه تمیروف بازیکن پرسپولیس تمرینات خود را برگزار می کند تا برای دیدار دوستانه مقابل قرقیزستان آماده شود.

به دلیل عدم راهیابی ازبکستان به مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی، تیم ملی این کشور می بایست خرداد ماه در پیکارهای مقدماتی جام ملت های آسیا به مصاف سریلانکا، مالدیو و تایلند برود.

oev4uild

eswheiuh

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.