با گل‌گهر قرارداد داشت، انتقال زمان‌بر شد؛

امیرحسین جوانی گفت: مجتبی سرآسیایی گزینه اول باشگاه فجرسپاسی بود و بدلیل قراردادش با گل گهر این انتقال زمان‌بر شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 امیرحسین جوانی سرپرست تیم فجر شهید سپاسی شیراز گفت: پس از جلسه هیات‌مدیره باشگاه و انتخاب مجتبی سرآسیایی به عنوان اولین گزینه سرمربیگری باشگاه، فرآیند مذاکره با باشگاه گل‌گهر سیرجان اغاز شد و از آنجایی که ایشان تحت قرارداد باشگاه مذکور بود پروسه جذب و معرفی آقای سرآسیایی کمی طولانی شد ولی با همکاری صادقانه مسئولین باشگاه گل‌گهر این اتفاق نهایی شد.

جوانی ضمن تشکر و قدردانی از کلانتری و آروزی موفقیت برای او بیان داشت: بعد از قطع همکاری با آقای کلانتری، حق طبیعی باشگاه مذاکره با چند گزینه بود ولی با تصمیم هیات‌مدیره و مدیرعامل باشگاه گزینه اول ما آقای سرآسیایی بود که بالاخره این همکاری با حسن نیت ایشان و باشگاه گل گهر صورت پذیرفت.

سرپرست تیم فجرسپاسی گفت: با تصمیم سرآسیایی تمرینات از روز چهارم فروردین اغاز می‌شود و انشالله در ادامه یک اردوی ٥روزه در تهران و یک بازی تدارکاتی برای آماده‌سازی تیم پیش‌بینی و تدارک دیده شده است.

جوانی در خاتمه گفت: در انتها از همه‌ی مسئولین، هواداران و رسانه‌های استان درخواست حمایت داریم تا با ایجاد فضای همدلی و وفاق و انشالله با همت و تلاش جمعی شاهد موفقیت تیم در ادامه مسابقات باشیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.