مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی شد که به زودی با نظر یحیی گل‌محمدی با نفرات مدنظر سرمربی برای تمدید قرارداد به توافق دست خواهند یافت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ابتدای صحبت‌هایش در واکنش به اظهارات شب گذشته فرهاد مجیدی سرمربی استقلال که مدعی شده بود اگر برخی رفتار دیگر مربیان را انجام می‌داده وی را دار می‌زدند و به نظر می‌رسد کنایه او متوجه یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس بوده، اینطور توضیح داد: ایشان (مجیدی) نظرش را گفته و باید علتش را از خود ایشان باید پرسید که چرا درباره این مسایل صحبت کرده است. اما شما می‌توانید در خصوص گل محمدی از آنها که در فوتبال هستند بپرسید. ایشان همیشه به همه احترام گذاشته و یکی از ساکت‌ترین مربیان حال حاضر لیگ ایران است.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود گل محمدی به دلیل اتفاقات دیدار مقابل استقلال احتمالا سه جلسه محروم خواهد شد اینطور واکنش نشان داد: آنهایی که این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند باید آدم‌های عالمی باشند قبل از اینکه به جلسه برود حکم را می‌دانند. مطرح کردن این مسایل یک سری علومی است که ما نداریم. مسلما ما مستندات لازم را به کمیته انضباطی ارائه خواهیم داد.

یکی از دغدغه‌های اصلی هواداران در روزهای پایانی فصل مربوط به تمدید قرارداد بازیکنان این تیم است. مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان به کجا رسید اینطور توضیح داد: ‌با چند بازیکن مشغول مذاکره هستیم و هر چه آقای گل‌محمدی بخواهد را انجام می‌دهیم. مهدی ترابی و خیلی دیگر از بازیکنان با آنها صحبت کردیم و به زودی قرارداد را منعقد خواهیم کرد و با نفرات مدنظر آقای گل محمدی تمدید خواهیم داشت.

درویش در خصوص اینکه در دیدار مقابل هوادار با وجود بدون تماشاگر بودن بازی هواداران زیادی در ورزشگاه بودند گفت: در این بازی ما میزبان نبودیم اما به ما گفته بودند که کادر باشگاه می‌تواند در ورزشگاه حضور داشته باشد. البته این را هم بگویم شورای تامین به ما اعلام کرد که چون اکباتان یک شهرک است و نفرات زیادی در آنجا ساکن هستند در صورت حضور تماشاگر کنترل جمعیت سخت می‌شد اما در بازی مقابل آلومینیوم اراک که ما میزبان هستیم قطعا هوادارن‌مان حضور خواهند داشت و تمام تسهیلات لازم را برای راحتی آنها فراهم خواهیم کرد. دل‌مان برای هواداران تنگ شده و قطعا با حضور و انرژی آنها قادر خواهیم بود اتفاقات خوبی را رقم بزنیم و مطمئن هستیم در بازی پیش رو و دیدارهای باقیمانده تا پایان فصل با حضور گرم‌شان و حمایتی که خواهند داشت شرایط بهتری را هم دنبال خواهیم کرد.

سجاد قاسمی جدیدترین فردی است که وارد باشگاه پرسپولیس شده و عنوان مشاور مدیرعامل را دریافت کرده است. مدیرعامل پرسپولیس درباره اینکه برخی رسانه‌ها اعلام کردند مشاور جدید وی از افراد نزدیک به وزارت ورزش و علی کریمی است اینطور توضیح می‌دهد: من نمی‌دانم چرا بعضی‌ها به دنبال آن هستند که پرسپولیس را به حاشیه ببرند. ما هر کسی را بیاوریم یک داستانی به وجود می‌آید. من خودم رابطه بسیار خوبی با علی کریمی دارم و متعجب می‌شوم که نوشته‌اند که مشاور آورده‌ایم تا از انتقادهای آقای کریمی در امان باشیم. من از سال 64 مدیر بسکتبال پرسپولیس بودم و نزدیک به دو دهه هست که رابطه خوبی با پیشکسوتان پرسپولیس دارم. پرسپولیس خانه آنها است و ما مستاجر هستیم .

وی ادامه داد:‌ خوردبین که شناسنامه پرسپولیس است در این باشگاه حضور دارد اما برخی‌ها انتقاد می‌کنند که چرا وی را به باشگاه آورده‌اید دیگر ما از خوردبین قدیمی‌تر داریم؟ ما افتخار می‌کنیم آقای خوردبین در باشگاه پرسپولیس و در کنار ما حضور دارد و از همراهی دیگر پیشکسوتان و صاحبان باشگاه هم استقبال خواهیم کرد و همانطور که گفتم این باشگاه خانه آنهاست.

درویش در خصوص اینکه محمد محمدی در جلسات و بازی‌ها در کنار وی حضور دارد و آیا قرار است در این باشگاه حکم بگیرد گفت: ما از تجربیات ایشان بهره می‌بریم و این را بگویم بعضی از آدم‌ها هستند که به دنبال حکم نیستند من با خیلی از پیشکسوتان پرسپولیس در تماس  هستم و منت می‌گذارند و ما را راهنمایی می‌کنند نمی‌دانم چرا خیلی‌ها نمی‌خواهند در پرسپولیس فضای دوستی حاکم شود و هر مساله‌ای را عنوان می‌:نند.

بحث پایانی با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره آینده یحیی گل محمدی و حواشی چند وقت اخیر بود. رضا درویش درباره وضعیت گل محمدی و ادامه همکاری با سرمربی این تیم گفت: گل محمدی با پرسپولیس قرارداد دارد و هیچ مشکلی هم نداریم. ایشان اگر قرارداد هم نداشته باشد در پرسپولیس خواهد ماند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.