مهاجمان پیکان در دو بازی گذشته با استقلال 4 بار توپ را به تیر دروازه کوبیدند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم پیکان تهران روز گذشته در هفته بیست و چهارم لیگ برتر مقابل استقلال در شرایطی به تساوی بدون گل رسید که موقعیت های زیادی در این مسابقه نصیب خودروسازان شد.

پیکانی‌ها در مسابقه روز گذشته در اواخر نیمه دوم یکبار هم توپ را به تیر دروازه استقلال زدند. در این صحنه محمد جواد آزاده بازیکن تعویضی پیکان از زاویه ای بسته داخل محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که بعد از اثرگذاری سیدحسین حسینی، توپ به تیر افقی دروازه برخورد کرد و در ادامه روزبه چشمی آن را دور کرد.

نکته قابل توجه این است در بازی قبلی استقلال و پیکان در جام حذفی نیز، خودروسازان چند بار به تیر دروازه آبی پوشان ضربه زدند. در مسابقه حذفی دو تیم که 120 دقیقه به طول انجامید شوت های مهاجمان پیکان 3 بار به تیر دروازه استقلال برخورد کرد. در آن مسابقه محمدعلی فرامرزی، غلامرضا ثابت ایمانی و محمد مهدی محبی تیر دروازه استقلال را به لرزه در آوردند و دیروز نیز یکبار پیکانی ها به تیر زدند که در دو بازی مقابل استقلال 4 بار این اقدام را تکرار کرده باشند.

به عبارتی می‌توان گفت تیر دروازه استقلال در دومسابقه گذشته مقابل پیکان به کمک این تیم آمده و اجازه نداده دروازه آبی پوشان باز شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.