مسعود شجاعی از تقابل با استقلال در جام حذفی خاطره خوبی دارد؛ دست کم در سال های اخیر. او به همراه تراکتور 3-2 در مصاف با استقلال پیروز شد و جام را بر بالای سر برد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کاپیتان اینبار نمی‌تواند در مصاف با استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به میدان برود چون هم در بازی با آرمان گهر و هم در بازی با گل گهر اخطار گرفت و از همراهی نساجی محروم شده است. با این حال پیش بینی می شود مسعود شجاعی یکی از حاضران در اردوی تیم نساجی پیش از بازی با استقلال باشد. او برای انتقال یک حس خوب به هم تیمی هایش تلاش خواهد کرد. برای انتقال تجربه پیروزی 3-2 در برابر استقلال و لمس جام قهرمانی حذفی.

مصاف با استقلال تنها یک بازی از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی نیست. نساجی در صورتی که پیروز میدان لقب بگیرد ضمن صعود به مرحله نیمه نهایی و رویارویی با مس کرمان در این مرحله اولین شکست را در فصل جاری به استقلال تحمیل می کند. این خود بازتاب گسترده ای برای مازنی ها خواهد شد و یک انگیزه خوب برای شاگردان ساکت الهامی است و به نظر می رسد مسعود شجاعی که پیش تر در ترکتور سرمربیگری را تجربه کرده بود اینبار نه به عنوان بازیکن نساجی بلکه در قامت مربی نساجی و دستیار ساکت الهامی تلاش خواهد کرد هم تیم هایی خود را به این باور برساند که ماجراجویی در بازی با استقلال می تواند آنها را به یک نقطه خوب در ماه های پایانی فصل جاری برساند.

نساجی در دور برگشت با وجود ادامه فوتبال مالکانه به امتیازات دلخواه دست پیدا نکرد که دلیل اصلی آن عدم استفاده از موقعیت ها بوده است. البته اشتباهات سهوی داوران و مصدومیت ها و محرومیت های متوالی بازیکنان کلیدی هم یکی از دلایل در از دست دادن امتیازات در هفته های اخیر بوده اما مسعود شجاعی و هم تیمی هایش می توانند فصل را با یک خاطره خوب به پایان ببرند و این خاطره خوب از بازی با استقلال شروع خواهد شد. کاپیتان امشب و در اردوی تیم نساجی برای تهییج هم تیمی هایش برای نمایش خوب  در برابر استقلال و امتحان برد به اندازه کافی سوژه خواهد داشت و باید منتظر ماند و دید که آیا در ماموریت خارج از زمین خود موفق عمل خواهد کرد یا نه. به طور حتم او دوست دارد یک بار دیگر صحنه جام بردن بر بالای سر در فوتبال ایران را تجربه کند. اینبار به همراه نساجی. راه رسیدن به این مهم عبور از استقلال است و در مسابقه ای که مسعود شجاعی حضور ندارد هم تیمی هایش باید این هدف را برای او محقق کنند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.