در بازی پرسپولیس مقابل پیکان، باز هم شاهد تغییر در آرایش دفاعی مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر خواهیم بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نمایش پر اشتباه خط دفاع پرسپولیس در نبرد با آلومینیوم باعث شد تا 3 بار دروازه شاگردان یحیی گل‌محمدی در ورزشگاه آزادی باز شود و این تیم به مانند 2 فصل گذشته از رسیدن به قهرمانی جام حذفی باز بماند.

اشتباهان سریالی وحدت هنانوف در این بازی نقش پررنگی در باخت پرسپولیس مقابل آلومینیوم داشت و باعث شد پرسپولیس هم گل اول را بخورد هم با مصدومیت فرشاد فرجی، مجبور به تغییر در خط دفاعی‌اش شود.

با توجه به مشکلاتی که پرسپولیسی‌ها مقابل آلومینیوم داشتند به نظر می‌رسد کادر فنی پرسپولیس تغییرات در خط دفاع را برای بازی هفته بیست و پنجم مقابل پیکان باز هم در دستور کار قرار داده و شاهد زوج جدیدی در مرکز دفاعی این تیم باشیم.

عملکرد ضعیف وحدت هنانوف قطعا او را به نیمکت قرمزها پیچ خواهد کرد و فرشاد فرجی نیز چند هفته‌ای دور از میادین خواهد بود تا یحیی تصمیم بگیرد برای چندمین بار در این فصل مدافعان میانی تیمش را تغییر دهد.

سیدجلال حسینی، علیرضا ابراهیمی و علی نعمتی مدافعان میانی تخصصی قرمزها هستند که شانس بالایی برای حضور در ترکیب خواهند داشت هر چند شاید یحیی تصمیم بگیرد از کمال کامیابی نیا به مانند فصل گذشته و یا رضا اسدی که پیش از این سابقه حضور در دفاع میانی را داشته نیز بهره ببرد اما آنچه واضح است پرسپولیس با تغییرات جدید در خط دفاع به مصاف پیکان خواهد رفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.