سرمربی پرسپولیس در ادامه تغییرات عجیبی که در این فصل در چینش نفراتش داشت، از علی نعمتی در سمت چپ دفاعی سود برد تا این مدافع گلزن در دربی، چهارمین انتخاب او در این پست محسوب شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس با شکست عجیب در تهران و مقابل آلومینیوم اراک از جام حذفی هم کنار رفت تا بعد از مدت‌ها موفقیت آنها در فوتبال ایران، اکنون در آستانه کوتاه ماندن دست‌شان در فصل فوتبالی از جام باشند.

یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان که در این بازی تغییراتی در ترکیب تیمش شکل داده بود، علی نعمتی را نیز اینبار در سمت چپ دفاعی تست کرد. این در حالیست که پیش از این سعید آقایی، وحید امیری و علی شجاعی سه بازیکن دیگری بودند که در این پست برای پرسپولیس به میدان رفته بودند.

در شرایطی که یکی از انتقادات نسبت به عملکرد کادرفنی عدم شناخت و دستیابی آنها به ثبات ترکیب است که خصوصا در پست دفاع میانی و مهاجم مشهود بوده است، بد نیست بدانید که سعید آقایی 20 بازی، وحید امیری 4 بازی و علی شجاعی 5 بازی در این فصل به عنوان مدافع چپ برای سرخپوشان به میدان رفته‌اند و علی نعمتی نیز به این نفرات اضافه شد. او البته با توجه به مصدومیت فرشاد فرجی در اواسط نیمه اول به پست دفاع میانی بازگشت تا سعید آقایی در ترکیب این تیم و در سمت چپ دفاعی حاضر شود.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.