پس از حذف ناباورانه پرسپولیس هواداران این تیم در فضای مجازی خواهان کناره گیری یحیی گل محمدی و بازگشت برانکو ایوانکوویچ شدند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس با قبول شکست ۳ بر ۲ در خانه مقابل آلومینیوم اراک در مرحله یک چهارم نهایی حذف شد تا وارد بحران بزرگی شود. این دیدار قرار بود روز شنبه برگزار شود اما به خاطر آلودگی هوا با ۲۴ ساعت تاخیر انجام شد. در این دیدار پرسپولیس توسط پهلوان به گل رسید، اما آزادی بازی را به تساوی کشاند. در ادامه یک پنالتی مشکوک پرسپولیس را برنده به رختکن فرستاد ما در نیمه دوم ورق بازی برگشت و آلومینیوم دو بار دیگر به گل رسید تا این بازی را ۳-۲ ببرد و بزرگ‌ترین شگفتی را در این رقابت‌ها رقم بزند.

پس از حذف ناباورانه پرسپولیس هواداران این تیم در فضای مجازی خواهان کناره گیری یحیی گل محمدی و بازگشت برانکو ایوانکوویچ شدند در حالی که این مربی کروات ۲ سال دیگر قراردادش با فدراسیون فوتبال عمان را تمدید کرده است.

تمدید با عمان تا بهمن ماه سال ۱۴۰۲

فدراسیون فوتبال عمان با وجود ناکامی تیم ملی این کشور از راهیابی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از عملکرد برانکو سرمربی کروات خود راضی است. برهمین اساس بهمن ماه سال گذشته (۱۴۰۰) قرارداد او را به مدت ۲ سال دیگر تمدید کرد. قرارداد جدید برانکو ایوانکوویچ با تیم ملی عمان تا بهمن ماه سال ۱۴۰۲ اعتبار دارد و او موظف است به عنوان سرمربی به کار خود در این تیم ادامه دهد.

بند فسخ ۶۰۰ هزار دلاری برای جدایی از عمان

با وجود اینکه سرمربی سابق پرسپولیس تا بهمن ماه سال ۱۴۰۲ با فدراسیون عمان قرارداد دارد اما برانکو ایوانکوویچ بندی در قرارداد خود با فدراسیون فوتبال کشور عمان گنجانده است که در صورت پرداخت مبلغ ۶۰۰ هزار دلار آزاد خواهد شد. به عبارت بهتر پرسپولیس یا هر باشگاه و تیم ملی دیگری بخواهد برانکو را استخدام کند باید ابتدا ۶۰۰ هزار دلار به فدراسیون فوتبال عمان بپردازد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.