بازی های مرگ و زندگی برای فولاد در دور برگشت استارت خورد

به گزارش فرتاک ورزشی،

دور برگشت رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از فردا دوشنبه آغاز می شود که فولاد ایران با آخال ترکمنستان بازی خواهد کرد. این مسابقه برای شاگردان جواد نکونام بسیار حیاتی است چون اگر بخواهند مثل دیدار رفت عمل کنند، به مشکل بر خواهند خورد. 

دیدار رفت دو تیم علیرغم ده نفره شدن آخال گِره خورد و فولادی ها در ثانیه های تلف شده توانستند به پیروزی یک بر صفر برسند. قبل از شروع مسابقات خیلی ها فکر می کردند، آسان ترین حریف برای این گروه، نماینده ترکمنستان باشد ولی این اتفاق رخ نداد و حریف سرسختی از آب درآمد. 

فولاد ایران که قبل از بازی با آخال دو تساوی به دست آورده بود، راهی جز شکست این تیم نداشت که در عین ناباوری به سختی توانست به خواسته اش برسد. حال اگر جواد نکونام و شاگردان بخواهند مثل بازی رفت عمل کنند، شاید به نتیجه دلخواه شان نرسند‌ و کارشان را به آما و اگر بکشانند. در حال حاضر بهترین تیم برای گرفتن سه امتیاز همین آخال است که باید به آن برسند و آماده دو مسابقه حساس با تیم های الغرافه و شباب الاهلی شوند.

فعلا تا پایان هفته سوم، تیم های فولاد و الغرافه ۵ امتیازی هستند که گرفتن سه امتیاز در هفته چهارم آنها را به صعود امیدوار می کند؛ شکست در این مسابقه نیز کار هر دو تیم را به اما و اگر می کشاند. ناگفته نماند، فولاد در این بازی پریرا و ابشک را به دلیل دو کارته بودن دراختیار ندارد که باید دید چه نفراتی جایگزین آنها خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.