از سری رقابت های هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال کشور شهرداری ماهشهر با دو گل از سد تیم شهدای بابلسر عبور کرد.

 

به گزارش فرتاک ورزشی، تیم تمام بومی شهدای بابلسر که تا چند هفته قبل مدعی اصلی صعود به لیگ دسته اول بوده با مشکلات عجیبی مواجه شده است.

بابلسری ها شب گذشته در ماهشهر برابر شهرداری این شهر تن به شکست دادند و بعد از بازی با یک دستگاه اتوبوس راهی اهواز شدند تا با پرواز به استان مازندران باز گردند.

اما در یک اتفاق بسیار عجیب کاروان شهدای بابلسر از شب گذشته تا به حال (ساعت ۱۰:۰۰ صبح) در فرودگاه اهواز سرگردان است و بازیکنان در حسینیه فرودگاه به استراحت پرداختند.IMG-20220419-WA0002

در شرایطی که بازیکنان در فرودگاه به سر می‌برند، حتی کادرفنی تیم نیز در کنار آن ها نیستند و اهواز را ترک کردند تا بازیکنان جوان مازندرانی مانند کودکان سر راهی در فرودگاه به امان خدا سپرده شوند.

حال باید از مسئولین باشگاه و مدیران فوتبالی مازندران پرسید آیا این کار به دلیل باخت شب گذشته است یا توانایی خرید بلیط برای بازگشت تیم را ندارند!

اگر هدف تنبیه بازیکنان است که کار بسیار زشت و زننده ای انجام شده و اما اگر توانایی خرید بلیط وجود ندارد پس چرا در فوتبال کشور تیم داری می‌کنند؟IMG-20220419-WA0003

در روزی که تمام استان مازندران برای نتیجه گرفتن نساجی مازندران در نیمه نهایی جام حذفی متحد شده و بیش از ۳۰ هزار مازندرانی در راه تهران هستند، فرزندان این استان در استان خوزستان رها شده‌اند.

باید منتظر بود و دید تا چه زمانی این سرگردانی ادامه دارد!

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.