سرمربی تیم فوتبال سپاهان ایران با ابراز خرسندی از برتری تیمش مقابل پاختاکور ازبکستان تأکید کرد، تیمش همچنان شانس صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محرم نویدکیا پس از برتری 2 بر یک سپاهان ایران مقابل پاختاکور ازبکستان اظهار داشت: نیمه اول بازی متعادل بود، چون تیم حریف آخرین شانس صعودش بود و‌ سعی می‌کرد بازی را کنترل کند. در نیمه دوم و در 20 دقیقه اول پاختاکور موقعیت‌های خوبی داشت. ما عجولانه کار می‌کردیم و موقعیت‌های خوبی به پاختاکور دادیم، ولی بعد از آن سعی کردیم تغییراتی بدهیم و شانس‌مان را دوباره امتحان کنیم. شانس‌های خوبی برای خودمان ایجاد کردیم و توانستیم ‌به مسابقات برگردیم و هنوز شانس صعود داریم. این می‌تواند برای هفته آخر خیلی امیدوارکننده باشد.

وی در ادامه افزود: در آنالیزها می‌دانستیم که دفاع‌های راست و‌ چپ آنها سعی می‌کنند در حمله شرکت کنند و برای همین ریسک بزرگی کردیم. واقعیت فوتبال این است که ممکن بود این بازی را شکست پشت سر بگذاریم، ولی ریسک کردیم و تا آخرین لحظه امیدوار بودیم تا جواب بدهد که این اتفاق هم رخ داد. این طبیعت فوتبال است وقتی تیم پیروز‌ می‌شود من بهترین مربی می‌شوم ولی می‌خواهم ‌برای این فوتبال خوب به پاختاکور تبریک بگویم. آنها می‌توانستند برنده این بازی شوند.

ادامه دارد ...

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.